ENG                          

KADRA TENIS

KADRA TENISOWA KLUBU SPORTEUM

TRENERZY TENISA


TOMEK 

Dyrektor Szkoły Tenisa SPORTEUM, instruktor, trener II klasy, absolwent AWF, specjalizuje się w nauce osób z zacięciem sportowym oraz najmłodszych graczy, cierpliwy, zawsze pogodny, świetne podejście trenerskie, niezwykle oddany swej pasji tenisowej, którą zaraził już kilka dziesiątek młodszych i starszych tenisistów. Członek Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego SPORTEUM tennis&ski.


PAWEŁ

Instruktor. Młody, energiczny, z doświadczeniem zawodniczym, które nabył trenując w Czechach. Niesamowite poczucie humoru, które doceniają zarówno dzieci, jak i dorośli. Oprócz zdolności trenerskich, wyróżnia się opanowaniem i pozytywną energią, którą otacza swych podopiecznych podczas treningów.


MACIEK 
Licencjonowany zawodnik KT Legia, doskonała technika, solidny trening sportowy, świetny sparing partner dla wymagających graczy. Prowadzi zajęcia z młodymi tenisistami w szkółce, ambitny, sympatyczny trener. W klubie zajmuje się również organizacją imprez wewnętrznych.


MACIEK 

Profesjonalny, uczynny i zawsze wesoły. Trener, który swą karierę w klubie rozpoczął od pracy z najtrudniejszą i najmilszą zarazem grupą graczy – z przedszkolakami. Obecnie prowadzi zajęcia z wszystkimi chętnymi, przy czym dzieci szczególnie go cenią za pogodny nastrój. Jego treningi są ciekawe i efektywne.

 

JAKUB 
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.Nauczyciel W-f w liceum, instruktor tenisa oraz piłki nożnej. Sędzia PZT. W klubie pracuje od 2011 roku. Pasjonat Sportu i zdrowego trybu życia, którymi stara się zarazić Każdego swojego ucznia.


PIOTR 

Instruktor, trener szkółki, trener mini-tenisa, za którym przepadają najmłodsi. Spokojny, sympatyczny, ciepły. Specjalista od gier i zabaw. Doskonały również dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki na korcie. Uwielbiany przez podopiecznych w wieku 4-7 lat, dla których potrafi zaplanować zawsze ciekawe i pomysłowe treningi. Kierownik organizacyjny Ośrodka SPORTEUM tennis&ski.


MARCIN

Instruktor, trener II klasy, nieugięty, perfekcjonista, z zacięciem na szczegóły techniczne, doskonalenie chwytów, pozycji oraz uderzeń, osiąga duże sukcesy w szkoleniu początkujących, absolwent AWF. Trener o najdłuższym stażu w klubie, cieszy się poważaniem i sympatią klubowiczów, również tych, z którymi nie trenuje na co dzień.


BŁAŻEJ 

Trener koordynator współtworzący system szkoleniowy i metodyczny Sporteum. Turnieje klubowe to jego specjalność! Duże doświadczenie w szkoleniu zawodników. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, pełen energii, dąży do obranego celu szkoleniowego! Także satysfakcja z postępów jest pewna. Członek Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego SPORTEUM tennis&ski.

ZARZĄD KLUBU I MANAGEROWIE

IGOR 
Prezes Zarządu, którego wiedza z zakresu ekonomii i zarządzania, doświadczenie biznesowe oraz charyzma pozwalają klubowi rozwijać skrzydła na różnych polach działalności. W klubie zajmuje się wszystkim, począwszy od zarządzania finansami a kończąc na rozstawianiu tyczek. Świetny narciarz, który zawody na stoku organizuje z niemal zawodniczym zacięciem, by wystartować razem z innymi zawodnikami i ścigać się o setne sekundy. Pasjonat aktywnego trybu życia, żeglarstwa morskiego, porządku oraz rozwoju.

EWA
V-ce Prezes i współorganizator życia klubu, uwielbia nowości, jest oczarowana ludźmi, którzy codziennie tworzą to miejsce. Klub czyli krąg niezwykłych, aktywnych sportowo i życiowo ludzi. Budowała klub od podstaw, myśląc raczej o fantastycznej przygodzie, jaką jest tworzenie miejsca wypoczynku i spotkań niż o finalnym efekcie, jakim jest obecnie prężnie działający ośrodek sportowy. Cieszy ją atmosfera spotkania, zabawy i nabywania nowych umiejętności. Łączy pasję z pracą. Mama Igi i Emmy, dzięki którym świat nabrał tęczowych barw.

TOMASZ
Dyrektor Szkoły Tenisa Sporteum, niezrównany partner klubu, pierwszy trener szkółki od 2001 roku, którego wytrwałość w budowie, rozwoju i polepszaniu metod trenerskich w szkółce tenisowej doprowadziły do świetnych efektów: szkoła tenisa Sporteum cieszy się renomą solidnych nauczycieli, którzy treningi dzieci rozumieją w kategoriach sukcesów zarówno sportowych jak i wychowawczych. Cierpliwy, spokojny, optymistycznie nastawiony do ludzi, dba o każdego podopiecznego szkółki tenisowej, służy radą i pomocą. Prywatnie przykładny mąż i tata.

 


PIOTR
Kierownik ośrodka Sporteum

 


PATRYCJA
Kierownik półkolonii oraz sekretarz narciarskiej sekcji sportowej.

 


WASYL
Zastępca kierownika recepcji

Call Now Button