ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

WYJAZDY ZIMOWE | rodzinne

Okres:
Kraj:   
Obóz Rodzinny z Przedszkolem Narciarskim w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski, Białka Tatrzańska, Polska
28 lutego - 7 marca 2021
Cena od: 1155 PLN

Zapraszamy na rodzinny obóz narciarski a maluchy zachęcamy do udziału w grupie przedszkola narciarskiego. Nie trać sezonu, ruszaj na narty! Trenujemy! Wracamy do naszej kochanej Białki! Ten obóz to powrót do narciarstwa w pełnej odsłonie, czyli prowadzimy treningi na każdym poziomie dla dzieci zgodnie z wytycznymi SITN i PZN, będą Sportusie. Codziennie wieczorem prowadzimy zajęcia przygodowe, warsztaty twórcze, saneczki i snowtubing! Dla dorosłych - dodatkowe treningi wieczorne.

Więcej

Rodzinny Wyjazd Narciarski | Zakopane DELUX | Kasprowy
Hotel Crocus**** lub Ośrodek Fian***
13-20 lub 20-27 marca 2021
Cena od: 1450 PLN

Klubowy wyjazd dla Rodzin. Możliwość wyrobienia licencji PZN. W programie codzienne szkolenie na Kasprowym lub łagodniejszych stokach. Dla dorosłych wyprawy na Skitury w Tatrzańskim Parku Narodowym połączone z wprowadzeniem w ten piękny sport. Dodatkowo zajęcia przygodowe, zajęcia na basenie, zawodny klubowe na Kasprowym Wierchu.

Więcej

Marzec Obóz Rodzinny i Race Camp Solda
Rezydencja apartamentów***, Trafoi - Solda, Włochy
13-20 marca 2021
Cena od: 290 EUR

Szkolenie dla dzieci i dorosłych, treningi GS i SL dla Sekcji Sportowej! Piękne apartamenty z sauną, jacuzzi, salą szkoleniową położone 200 m od stoku regionu Trafoi am Ortler. Dla najmłodszych racerów przedszkole narciarskie!

Wyjazd zakończony

Marzec – Rodzinny Obóz Passo San Pellegrino, Hotel Cristallo ***S
Hotel Cristallo***S, Passo San Pellegrino, Włochy
13 - 20 marca 2021
Cena od: 630 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem i Centrum Wellness 300 m od wyciągów i przedszkola narciarskiego w przepięknie położonym kurorcie narciarskim na przełęczy. W zasięgu narciarskim trasy Passo San Pellegrino - Falcade, Moena - Alpe Lusia, Val di Fassa, Sella Ronda. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych.

Więcej

Marzec – Rodzinny Obóz w Val di Fassa Hotel Carezza***S
Carezza, Dolomity, Włochy
20 - 27 marca 2021
Cena od: 595 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem na stoku, puste przepiękne stoki, doskonała włoska kuchnia, Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dla dorosłych.

Więcej

Marzec – Rodzinny Obóz w Passo Tonale Hotel Sporting
Passo Del Tonale, Włochy
20 - 27 marca 2021
Cena od: 645 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem na stoku, duża strefa aqua ze zjeżdżalniami dla dzieci, wspaniała włoska regionalna kuchnia, Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dla dorosłych.

Więcej

Majówka Race Camp na lodowcu w Kaprun 2021
Hotel Sport, Kaprun, Austria
1 maja - 8 maja 2021
Cena od: 395 EUR

Obóz treningowy dla dzieci dzieci z rodzicami na lodowiec! W ramach obozu będzie można odbyć kurs na Demonstratora lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Więcej

Listopad – Race Camp na lodowcu Stubai
Rezydencja w sercu Stubaital, Austria
6 - 13 grudnia 2020 (termin przeniesiony z listopada)
Cena od: 265 EUR

Treningowy obóz narciarski dla zawodników, dzieci z rodzicami oraz dorosłych z Narciarskiej Sekcji Sportowej na największym lodowcu Austrii! Dla dorosłych narciarzy intensywne treningi na tyczkach jak również szkolenie narciarskie dla średniozaawansowanych.

Wyjazd zakończony

Sylwester – Obóz Rodzinny i Race Camp w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski ,,U Waliczków" Białka Tatrzańska, Polska
27 grudnia - 3 stycznia 2021
Cena od: 1290 PLN

Sylwestrowy wyjazd narciarski - zimowe szaleństwo w 11 ośrodkach Tatra Ski w Polsce i na Slowacji połączone z Sylwestrem na stoku oraz biesiadą góralską. Dla Narciarskiej Sekcji Sportowej treningi Race.

Wyjazd zakończony

Styczeń 3 Króli – Przedszkole Narciarskie w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski ,,U Waliczków" Białka Tatrzańska, Polska
3 - 10 stycznia 2021
Cena od: 1190 PLN

Wyjazd narciarski dla maluchów od 3 roku życia z rodzicami lub z dziadkami. W programie Przedszkole Narciarskie, zajęcia przygodowo-twórcze, lodowisko, saneczki, snowtubing, ogniska, kapela góralska Aquapark!

Wyjazd zakończony

Ferie NOWE Race Camp Białka 2021
Dom góralski U Waliczków, Białka Tatrzańska, Polska
10 - 17 stycznia 2021
Cena od: 1190 PLN

Obóz dla grup ligowych RACE oraz rodziców. W programie codzienne treningi GS i SL, zajęcia sportowe, videocoachingi, start w zawodach narciarskich Ligi Małopolskiej. Dodatkowo zajęcia przygodowe, lodowisko, saneczki, snowtubing, ogniska, kapela góralska Aquapark!

Wyjazd zakończony

Ferie Folgaria – Race Camp
Hotel Nevada ***, Folgaria, Włochy
I turnus: 16 - 23 stycznia, II turnus 23-30 stycznia 2021
Cena od: 445 EUR

Treningi GS i SL na zróżnicowanych trasach w tym Agonistica! Hotel z basenem oraz centrum SPA położony 600 m od stoku. Dla najmłodszych racerów przedszkole narciarskie pod samym hotelem!

Wyjazd zakończony

Klubowy Wyjazd Suche 1-7 lub 7-13 lutego 2021
Pensjonat U Jędrola, Suche, Polska
1-7 lutego lub 7-13 lutego 2021
Cena od: 1190 PLN

Klubowy obóz dla dzieci oraz rodziców. Możliwosć wyrobienia licencji PZN. W programie codzienne szkolenie na stoku o odpowiedniej skali trudności, videocoachingi, możliwość zdobycia kolejnego poziomu zaawansowania w skali SITN oraz przygotowanie do startów w zawodach klubowych i ligowych. Dodatkowo zajęcia przygodowe, zajęcia na basenie w pensjonacie, saneczki i nocne spacery po oświetlonym stoku!

Wyjazd zakończony

Race Camp Suche 1-7 lutego 2021
Pensjonat U Jędrola, Suche, Polska
1 - 7 lutego 2021
Cena od: 1190 PLN

Obóz dla grup ligowych RACE oraz rodziców. W programie codzienne treningi GS i SL, zajęcia sportowe, videocoachingi, start w zawodach narciarskich Ligi Małopolskiej. Dodatkowo zajęcia przygodowe, zajęcia na basenie w pensjonacie, lodowisko, saneczki, snowtubing,!

Wyjazd zakończony

WYJAZDY RODZINNE
Rodzinne wyjazdy narciarskie zaplanowane z myślą o potrzebach każdego członka rodziny.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
Rodzinne wyjazdy narciarskie z Przedszkolem Narciarskim Sportusie dla dzieci od 3’ego roku.
OBOZY RACING TEAM
Treningowe Obozy narciarskie Sekcji Sportowej dla dzieci i dla dorosłych, GS, SL, snowparki.

Rodzinne wyjazdy narciarskie zaplanowane z myślą o potrzebach każdego członka rodziny. Rodzinne wyjazdy narciarskie z Przedszkolem Narciarskim Sportusie dla dzieci od 3’ego roku życia. Wyjazdy narciarskie. Narty Włochy.
Treningowe Obozy Narciarskie Sekcji Sportowej dla dzieci i dla dorosłych, GS, SL, snowparki. Treningowe Obozy narciarskie sekcji sportowej w Polsce i za granicą.
Polska szkoła narciarska. Polscy instruktorzy narciarstwa. Polska szkółka narciarska oraz przedszkole narciarskie dla dzieci. We Włoszech i w Austrii. Klubowe wyjazdy narciarskie i obozy narciarskie zimowe w Alpach.

Call Now Button