ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

WYJAZDY ZIMOWE | rodzinne

Okres:
Kraj:   
Listopad – Race Camp na lodowcu Stubai
Rezydencja w sercu Stubaital, Austria
6 - 13 listopada 2021
Cena od: 265 EUR

Treningowy obóz narciarski dla zawodników, dzieci z rodzicami oraz dorosłych z Narciarskiej Sekcji Sportowej na największym lodowcu Austrii! Dla dorosłych narciarzy intensywne treningi na tyczkach jak również szkolenie narciarskie dla średniozaawansowanych.

Szczegóły wkrótce

Sylwester – Obóz Rodzinny w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski ,,U Waliczków" Białka Tatrzańska, Polska
27 grudnia - 2 stycznia 2022
Cena od: 1290 PLN

Sylwestrowy wyjazd narciarski - zimowe szaleństwo w 11 ośrodkach Tatra Ski w Polsce i na Slowacji połączone z Sylwestrem na stoku oraz biesiadą góralską. Dla Narciarskiej Sekcji Sportowej treningi Race.

Szczegóły wkrótce

Styczeń 3 Króli – Przedszkole Narciarskie w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski ,,U Waliczków" Białka Tatrzańska, Polska
2 - 9 stycznia 2022
Cena od: 1190 PLN

Wyjazd narciarski dla maluchów od 3 roku życia z rodzicami lub z dziadkami. W programie Przedszkole Narciarskie, zajęcia przygodowo-twórcze, lodowisko, saneczki, snowtubing, ogniska, kapela góralska Aquapark!

Szczegóły wkrótce

Ferie Folgaria – Race Camp
Hotel Nevada ***, Folgaria, Włochy
I turnus: 29 stycznia - 5 lutego, II turnus 5-12 lutego 2022
Cena od: 445 EUR

Treningi GS i SL na zróżnicowanych trasach w tym Agonistica! Hotel z basenem oraz centrum SPA położony 600 m od stoku. Dla najmłodszych racerów przedszkole narciarskie pod samym hotelem!

Szczegóły wkrótce

Ferie w Tonale – rodzinny hotel***S na stoku z AQUAPARKIEM!
Hotel Sporting****S, Passo Del Tonale, Włochy
29 stycznia - 5 lutego 2022
Cena od: 695 EUR

Fantastyczny hotel położony na samym stoku z basenem i aquaparkiem i trzema wielkimi zjeżdżalniami wodnymi! Hotel posiada własne przedszkole narciarskie z wyciągiem taśmowym! Duże SPA hotelowe wraz ze specjalną strefą dla dzieci, zapewni świetną zabawę po nartach.

Szczegóły wkrótce

Ferie w Carezza Val di Fassa – hotel***S na stoku z basenem
Hotel Savoy***S, Carezza, Val di Fassa, Włochy
29 stycznia - 5 stycznia 2022
Cena od: 650 EUR

Rodzinny wyjazd narciarski. Hotel z basenem na stoku, puste przepiękne stoki, doskonała włoska kuchnia. Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Możliwość jeżdżenia po kilkuset kilometrach tras w Val di Fassa i Sella Ronda.

Szczegóły wkrótce

Ferie w Val di Sole i Madonna di Campiglio ****S
Hotel Alpholiday****S, Val di Sole, Włochy
I Turnus: 29 stycznia - 5 lutego, II turnus: 5-12 lutego
Cena od: 630 EUR

Rodzinny wyjazd narciarski, Hotel****S z zespołem basenów i 800 metrowym Centrum Wellness w kurorcie narciarskim! Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci, przedszkole narciarskie oraz szkolenie narciarskie dla dorosłych.

Szczegóły wkrótce

Ferie w Val di Sole i Madonna di Campiglio***S
Hotel Vittoria***S Val di Sole, Trentino, Włochy
29 stycznia - 5 lutego 2022
Cena od: 435 EUR

Rodzinny wyjazd narciarski. Hotel*** Centrum Wellness saunami i jacuzzi w kurorcie narciarskim Dimaro. W naszym narciarskim zasięgu na jednym skipasie połączone regiony Marilleva - Folgarida - Madonna di Campiglio - Pinzolo!

Szczegóły wkrótce

Ferie w Karyntii – Apartamenty NOWOŚĆ!
Apartamenty Alpenlanhof, Bad Kleinkirchheim, Austria
29 stycznia - 5 lutego 2022
Cena od: 275 EUR

Bad Kleinkirchheim to duży region narciarski, szerokie trasy o różnym poziomie zróżnicowania, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie! Na gości czeka ponad 30 jasnych, przestronnych apartamentów położonych blisko dolnej stacji kolejki Maibrunnbahn.

Szczegóły wkrótce

Ferie Rodzinne Ski Safari Val di Fassa 2022 NOWOŚĆ!
Hotel Crescencia lub Apartamenty Vigo di Fassa, Włochy
5 - 12 lutego 2022
Cena od: w apartamentach od 285 EUR; w pokojach hotelowych 475 EUR

Narciarski Obóz Rodzinny i Ski Safarii w regionach Val di Fassa: Sella Ronda, Pozza di Fassa, Canazei, Carezza, Campitello do Fassa, Val Gardena, Arabba, Alta Badia, Cantinaccio, Alpe Lusia - Moena - Passo San Pellegrino! Możliwość dołączenia do treningów Racing Team dla dzieci i dorosłych. Hotel z pysznym jedzeniem w sercu Val di Fassa!

Szczegóły wkrótce

Ferie Obóz Rodzinny Suche-Zakopane
Pensjonat U Jędrola, Suche, Polska
6-13 lutego 2022
Cena od: 1190 PLN

Klubowy obóz dla dzieci oraz rodziców. Możliwosć wyrobienia licencji PZN. W programie codzienne szkolenie na stoku o odpowiedniej skali trudności, videocoachingi, możliwość zdobycia kolejnego poziomu zaawansowania w skali SITN oraz przygotowanie do startów w zawodach klubowych i ligowych. Dodatkowo zajęcia przygodowe, zajęcia na basenie w pensjonacie, saneczki i nocne spacery po oświetlonym stoku!

Szczegóły wkrótce

Marzec Obóz Rodzinny z Przedszkolem Narciarskim w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski, Białka Tatrzańska, Polska
27 lutego - 6 marca 2022
Cena od: 1155 PLN

Zapraszamy na rodzinny obóz narciarski a maluchy zachęcamy do udziału w grupie przedszkola narciarskiego. Nie trać sezonu, ruszaj na narty! Trenujemy! Wracamy do naszej kochanej Białki! Ten obóz to powrót do narciarstwa w pełnej odsłonie, czyli prowadzimy treningi na każdym poziomie dla dzieci zgodnie z wytycznymi SITN i PZN, będą Sportusie. Codziennie wieczorem prowadzimy zajęcia przygodowe, warsztaty twórcze, saneczki i snowtubing! Dla dorosłych - dodatkowe treningi wieczorne.

Szczegóły wkrótce

Marzec – Rodzinny Obóz Passo San Pellegrino, Hotel Cristallo ***S
Hotel Cristallo***S, Passo San Pellegrino, Włochy
12 - 19 marca 2022
Cena od: 630 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem i Centrum Wellness 300 m od wyciągów i przedszkola narciarskiego w przepięknie położonym kurorcie narciarskim na przełęczy. W zasięgu narciarskim trasy Passo San Pellegrino - Falcade, Moena - Alpe Lusia, Val di Fassa, Sella Ronda. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych.

Szczegóły wkrótce

Marzec – Rodzinny Obóz w Val di Fassa Hotel Carezza***S
Carezza, Dolomity, Włochy
19 - 26 marca 2022
Cena od: 595 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem na stoku, puste przepiękne stoki, doskonała włoska kuchnia, Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dla dorosłych.

Szczegóły wkrótce

Marzec – Rodzinny Obóz w Passo Tonale Hotel Sporting
Passo Del Tonale, Włochy
26 marca - 2 kwietnia 2022
Cena od: 645 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem na stoku, duża strefa aqua ze zjeżdżalniami dla dzieci, wspaniała włoska regionalna kuchnia, Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dla dorosłych.

Szczegóły wkrótce

Majówka Race Camp na lodowcu w Kaprun
Hotel Sport, Kaprun, Austria
30 kwietnia - 6 maja 2022
Cena od: 395 EUR

Obóz treningowy dla dzieci dzieci z rodzicami na lodowiec! W ramach obozu będzie można odbyć kurs na Demonstratora lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Szczegóły wkrótce

WYJAZDY RODZINNE
Rodzinne wyjazdy narciarskie zaplanowane z myślą o potrzebach każdego członka rodziny.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
Rodzinne wyjazdy narciarskie z Przedszkolem Narciarskim Sportusie dla dzieci od 3’ego roku.
OBOZY RACING TEAM
Treningowe Obozy narciarskie Sekcji Sportowej dla dzieci i dla dorosłych, GS, SL, snowparki.

Rodzinne wyjazdy narciarskie zaplanowane z myślą o potrzebach każdego członka rodziny. Rodzinne wyjazdy narciarskie z Przedszkolem Narciarskim Sportusie dla dzieci od 3’ego roku życia. Wyjazdy narciarskie. Narty Włochy.
Treningowe Obozy Narciarskie Sekcji Sportowej dla dzieci i dla dorosłych, GS, SL, snowparki. Treningowe Obozy narciarskie sekcji sportowej w Polsce i za granicą.
Polska szkoła narciarska. Polscy instruktorzy narciarstwa. Polska szkółka narciarska oraz przedszkole narciarskie dla dzieci. We Włoszech i w Austrii. Klubowe wyjazdy narciarskie i obozy narciarskie zimowe w Alpach.

Call Now Button