ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

WYJAZDY ZIMOWE | rodzinne

 
Listopad – Race Camp na lodowcu Stubai
Rezydencja w sercu Stubaital, Austria
5 - 12 listopada 2022
Cena od: 320 EUR

Treningowy obóz narciarski dla zawodników, dzieci z rodzicami oraz dorosłych z Narciarskiej Sekcji Sportowej na największym lodowcu Austrii! Dla dorosłych narciarzy intensywne treningi na tyczkach jak również szkolenie narciarskie dla średniozaawansowanych.

Wyjazd zakończony

Grudzień – FREE SKI Camp, Tonale
Passo Tonale Włochy
3-10 grudnia lub 10-17 grudnia 2022
Cena od: 330 EUR ze skipasem!

Najlepsze trasy na rozpoczęcie sezonu. Obóz u stóp lodowca. Do tego skipass FREE! Zarezerwuj, klubowa okazja nie poczeka. Liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona.

Wyjazd zakończony

Sylwester – Obóz Rodzinny w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski ,,U Waliczków" Białka Tatrzańska, Polska
26 grudnia - 1 stycznia 2023
Cena od: 1399 PLN

Sylwestrowy wyjazd narciarski - zimowe szaleństwo w 11 ośrodkach Tatra Ski w Polsce i na Slowacji połączone z Sylwestrem na stoku oraz biesiadą góralską. Dla Narciarskiej Sekcji Sportowej treningi Race.

Wyjazd zakończony

Styczeń 3 Króli Suche Zakopane – Obóz Rodzinny
Suche - Zakopane, Polska
3Króli: 2-8 stycznia 2023
Cena od: 1340 zł

Rodzinny obóz W Suche Zakopane. Pensjonat przy stoku z basenem. W programie Przedszkole Narciarskie, zajęcia przygodowo-twórcze, lodowisko, saneczki, snowtubing, ogniska, kapela góralska Aquapark!

Wyjazd zakończony

Styczeń 3 Króli – Obóz Rodzinny z Przedszkolem Narciarskim w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski ,,U Waliczków" Białka Tatrzańska, Polska
2 - 8 stycznia 2023
Cena od: 1399 PLN

Wyjazd narciarski dla maluchów od 3 roku życia z rodzicami lub z dziadkami. W programie Przedszkole Narciarskie, zajęcia przygodowo-twórcze, lodowisko, saneczki, snowtubing, ogniska, kapela góralska Aquapark!

Wyjazd zakończony

Ferie Folgaria – hotel z basenem *** 600 metrów od stoku
Hotel Nevada ***, Folgaria, Włochy
Ferie Mazowieckie: 11-18 lutego 2023
Cena od: 460 EUR

Rodzinny wyjazd narciarski. Świetny region narciarski, doskonała włoska kuchnia, Przedszkole Narciarskie Sportusie, super rodzinny hotel z basenami, centrum saun i wellness oraz salami zabaw dla dzieci. Z hotelu do stoku jedynie 600 m! Podczas obozu narciarskiego szkolenie dla dzieci i dorosłych.

Wyjazd zakończony

Ferie Folgaria – Race Camp oraz Obóz Rodzinny
Hotel Nevada ***, Folgaria, Włochy
Ferie Mazowieckie: 11-18 lutego 2023
Cena od: 460 EUR

Treningi GS i SL na zróżnicowanych trasach w tym Agonistica! Hotel z basenem oraz centrum SPA położony 600 m od stoku. Dla najmłodszych racerów przedszkole narciarskie pod samym hotelem!

Wyjazd zakończony

Ferie Folgaria – Obóz Młodzieżowy
Hotel Nevada***, Folgaria, Włochy
Ferie Mazowieckie: 11-18 lutego 2023
Cena od: 695 EUR

Obóz narciarski i snowboardowy dla dzieci i młodzieży od 9 roku życia, dla deskarzy, narciarzy, racerów i freestylowców. Hotel z wielkim basenem i strefą Welness w sercu górskiego miasteczka 600 m od wyciągów!

Wyjazd zakończony

Ferie w Val di Sole i Madonna di Campiglio – Hotel ****S z basenami i SPA
Hotel Alpholiday****S, Val di Sole, Włochy
Ferie Mazowieckie: 11-18 lutego lub 18-25 lutego 2023
Cena od: 715 EUR

Rodzinny wyjazd narciarski, Hotel****S z zespołem basenów i 800 metrowym Centrum Wellness w kurorcie narciarskim! Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci, przedszkole narciarskie oraz szkolenie narciarskie dla dorosłych.

Wyjazd zakończony

Ferie w Val di Sole i Madonna di Campiglio – Hotel ***S z basenem w centrum miasteczka
Hotel Albergo Dimaro***S oraz Apartamenty Val di Sole, Trentino, Włochy
11-18 lutego 2023
Cena od: w apartamentach od 380 EUR; w pokojach hotelowych od 605 EUR

Rodzinny wyjazd narciarski. Hotel*** w centrum miasta z basenem i centrum SPA. W naszym narciarskim zasięgu na jednym skipasie połączone regiony Marilleva - Folgarida - Madonna di Campiglio - Pinzolo!

Wyjazd zakończony

Ferie Val di Fassa Obóz Rodzinny hotel 600 m od stoku
Hotel Crescencia lub Apartamenty Vigo di Fassa, Włochy
11 - 18 lutego 2023 lub 18 - 25 lutego 2023
Cena od: w apartamentach od 285 EUR; w pokojach hotelowych od 495 EUR

Hotel położony w centrum miasta Vigo. Codzienne zajęcia narciarskie w rodzinnym regionie Vigo Di Fassa z dużym przedszkolem narciarskim. Zaawansowani narciarze mogą poszaleć na słynnej trasie Alberto Tomby! Po nartach dla dzieci program animacyjny, a dla dorosłych wieczorami filmy narciarskie i degustacje regionalnych specjałów.

Wyjazd zakończony

Ferie Ponte di Legno – Temu – Tonale hotel*** Wellness & SPA
Hotel*** Sciattori, Temu, Włochy
Ferie Mazowieckie: 18-25 lutego 2023
Cena od: 460 EUR

Hotele położony w miasteczku Temu w regionie Tonale - Ponte di Legno - Temu. Około 200 m od stoku i kolejki linowej w Temu. Hotel ze strefą SPA i Wellness oraz salą dla dzieci. W ramach obozu po nartach animacje w hotelu oraz świeżym powietrzu sanki, rakiety śnieżne, lodowisko.

Wyjazd zakończony

Ferie w Tonale – rodzinny hotel*** w centrum miasteczka
Hotele*** Adamello, Negritella, Eden, Passo del Tonale, Włochy
Wszystkie Polskie Terminy Ferii: 14-21 stycznia, 21-28 stycznia, 28 stycznia-4 lutego, 4-11 lutego, 11-18 lutego, 18-25 lutego 2023
Cena od: 505 EUR

Hotele położone w centrum miasteczka na przełęczy Passo del Tonale. Około 200 m do stoku. Hotel ze strefą SPA i Wellness oraz salą dla dzieci. W ramach obozu po nartach animacje w hotelu oraz świeżym powietrzu sanki, rakiety śnieżne, lodowisko.

Wyjazd zakończony

Ferie w Tonale – rodzinny hotel***S na stoku z AQUAPARKIEM!
Hotel Sporting****S, Passo Del Tonale, Włochy
Wszystkie Polskie Terminy Ferii: 14-21 stycznia, 21-28 stycznia, 28 stycznia-4 lutego, 4-11 lutego, 18-25 lutego 2023
Cena od: 715 EUR

Fantastyczny hotel położony na samym stoku z basenem i aquaparkiem i trzema wielkimi zjeżdżalniami wodnymi! Hotel posiada własne przedszkole narciarskie z wyciągiem taśmowym! Duże SPA hotelowe wraz ze specjalną strefą dla dzieci, zapewni świetną zabawę po nartach.

Wyjazd zakończony

Ferie w Tonale – Apartamenty na stoku
Apartamenty La Tonalina, Passo del Tonale, Włochy
Wszystkie Polskie Terminy Ferii: 14-21 stycznia, 21-28 stycznia, 28 stycznia-4 lutego, 4-11 lutego, 11-18 lutego, 18-25 lutego 2023
Cena od: od 355 EUR

Apartamenty bezpośrednio na stoku, urządzone w nowoczesnym alpejskim stylu, zaledwie 3 minuty pieszo od wspaniałych stoków przełęczy Tonale, 61 km tras narciarskich o różnym stopniu zaawansowania.

Wyjazd zakończony

Ferie w Karyntii – Apartamenty
Apartamenty Alpenlanhof, Bad Kleinkirchheim, Austria
Ferie Mazowieckie: 18-25 lutego 2023
Cena od: 390 EUR

Bad Kleinkirchheim to duży region narciarski, szerokie trasy o różnym poziomie zróżnicowania, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie! Na gości czeka ponad 30 jasnych, przestronnych apartamentów położonych blisko dolnej stacji kolejki Maibrunnbahn.

Wyjazd zakończony

Ferie Obóz Rodzinny Suche-Zakopane
Hotel*** Tatra Góralski lub Pensjonat U Jędrola, Suche, Polska
Ferie Mazowieckie: 11-18 lutego lub 18-25 lutego 2023
Cena od: 1540 PLN

Na obozie codzienne szkolenie narciarskie na zróżnicowanych stokach: przedszkola narciarskiego U Jędrola po Białkę Tatrzańską i Kasprowy. Na obozie nie ma czasu na nudę, od rana trenujemy i bawimy się wolną jazdą na nartach a po południu i wieczorami organizujemy zabawy, wycieczki, bawimy się na sankach i lepimy wspaniałe bałwany. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.

Wyjazd zakończony

Marzec – Obóz Rodzinny z Przedszkolem Narciarskim w Białce Tatrzańskiej
Dom góralski, Białka Tatrzańska, Polska
26 lutego - 5 marca 2023
Cena od: 1 470 PLN

Zapraszamy na rodzinny obóz narciarski a maluchy zachęcamy do udziału w grupie przedszkola narciarskiego. Nie trać sezonu, ruszaj na narty! Trenujemy! Wracamy do naszej kochanej Białki! Ten obóz to powrót do narciarstwa w pełnej odsłonie, czyli prowadzimy treningi na każdym poziomie dla dzieci zgodnie z wytycznymi SITN i PZN, będą Sportusie. Codziennie wieczorem prowadzimy zajęcia przygodowe, warsztaty twórcze, saneczki i snowtubing! Dla dorosłych - dodatkowe treningi wieczorne.

Wyjazd zakończony

Marzec – Obóz Rodzinny z Przedszkolem Narciarskim Suche – Zakopane
Pensjonat U Jędrola, Suche, Polska
5 - 12 marca 2023
Cena od: 1395 PLN

Obóz narciarski skierowany dla najmłodszych. Szkolenie narciarskie prowadzone jest na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia na zróżnicowanych stokach: U Jędrola, Suche Ski, dla chętnych przewidywana wycieczka na Kasprowy Wierch. Podczas obozu będziemy trenować, bawić się, jeździć na sankach, a nawet lepić bałwana. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.

Wyjazd zakończony

Marzec Pinzolo Madonna di Campiglio***
Hotel Denny*** Pinzolo, Madonna Di Campiglio, Włochy
5 - 11 marca 2023
Cena od: 495 EUR

Marcowe słońce w Madonna Di Campiglio czyli perle Dolomitów. Ośrodek oferuje fantastycznie tereny narciarskie, 57 wyciągów oraz 60 km zróżnicowanych tras dla dużych i małych narciarzy! Po nartach, dla dorosłych hotel*** oferuje relaks w centrum SPA, a dla dzieci klubowy team prowadzi zajęcia animacyjne. W trakcie obozu szkolenie dla dzieci i dorosłych.

Wyjazd zakończony

Marzec Passo San Pellegrino – Hotel SPA Cristallo ***S
Hotel Cristallo***S, Passo San Pellegrino, Włochy
11 - 18 marca 2023
Cena od: 740 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem i Centrum Wellness 300 m od wyciągów i przedszkola narciarskiego w przepięknie położonym kurorcie narciarskim na przełęczy. W zasięgu narciarskim trasy Passo San Pellegrino - Falcade, Moena - Alpe Lusia, Val di Fassa, Sella Ronda. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dorosłych.

Wyjazd zakończony

Marzec w Carezza- Boutique Hotel na stoku z basenem
Carezza, Dolomity, Włochy
18 - 25 marca 2023
Cena od: 600 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem na stoku, puste przepiękne stoki, doskonała włoska kuchnia, Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dla dorosłych.

Wyjazd zakończony

Marzec w Tonale – rodzinny hotel***S na stoku z AQUAPARKIEM!
Passo Del Tonale, Włochy
25 - 31 marca 2023
Cena od: 599 EUR

Rodzinny obóz narciarski. Hotel***S z basenem na stoku, duża strefa aqua ze zjeżdżalniami dla dzieci, wspaniała włoska regionalna kuchnia, Przedszkole Narciarskie pod samym hotelem. Podczas obozu szkolenie narciarskie dla dzieci i dla dorosłych.

Więcej

Majówka – Race Camp na lodowcu w Kaprun
Hotel Sport, Kaprun, Austria
29 kwietnia - 6 maja 2023
Cena od: 395 EUR

Obóz szkoleniowy dla dzieci i dorosłych. Na obozie odbędzie się kurs na Pomocnika Instruktora oraz Demonstratora SITN PZN. W ramach odbędą się również szkolenia rekreacyjne oraz treningi Sekcji Sportowej na tyczkach GS i SL.

Więcej

WYJAZDY RODZINNE
Rodzinne wyjazdy narciarskie zaplanowane z myślą o potrzebach każdego członka rodziny.
PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE
Rodzinne wyjazdy narciarskie z Przedszkolem Narciarskim Sportusie dla dzieci od 3’ego roku.
OBOZY RACING TEAM
Treningowe Obozy narciarskie Sekcji Sportowej dla dzieci i dla dorosłych, GS, SL, snowparki.

Rodzinne wyjazdy narciarskie zaplanowane z myślą o potrzebach każdego członka rodziny. Rodzinne wyjazdy narciarskie z Przedszkolem Narciarskim Sportusie dla dzieci od 3’ego roku życia. Wyjazdy narciarskie. Narty Włochy.
Treningowe Obozy Narciarskie Sekcji Sportowej dla dzieci i dla dorosłych, GS, SL, snowparki. Treningowe Obozy narciarskie sekcji sportowej w Polsce i za granicą.
Polska szkoła narciarska. Polscy instruktorzy narciarstwa. Polska szkółka narciarska oraz przedszkole narciarskie dla dzieci. We Włoszech i w Austrii. Klubowe wyjazdy narciarskie i obozy narciarskie zimowe w Alpach.

Call Now Button