ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinne Wyjazdy dla Aktywnych

Majówka – Race Camp i kurs SITN na lodowcu w Kaprun
Hotel Sport, Kaprun, Austria
1-8 maja 2024
Cena od: wkrótce

Obóz szkoleniowy dla dzieci i dorosłych. Na obozie odbędzie się kurs na Pomocnika Instruktora oraz Demonstratora SITN PZN. W ramach odbędą się również szkolenia rekreacyjne oraz treningi Sekcji Sportowej na tyczkach GS i SL.

Szczegóły wkrótce

Rodzinny Wyjazd Wind, Kite, Tennis Jastarnia
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
24 czerwca - 1 lipca 2023
Cena od: od 3540 za przyczepę campingową na tydzień

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu....

Więcej

Rodzinny wyjazd dla aktywnych Mazurski Raj | tenis | żagle | rowery | sport
Ruciane Nida, Polska
22 – 29 lipca 2023
Cena od: od 2650 zł

Zapraszamy do hotelu i eleganckich domków nad Jeziorem Bełdany. Ośrodek owiewa magiczna atmosfera mazurskich jezior, lasów i bezkresnych ścieżek. Tuż nieopodal znajdują się kultowe mariny i porty Wielkich Jezior Mazurskich: Ruciane Nida, Mikołajki, PAN Wierzba czy Wygryny. Zapraszamy do spędzenia cudownych wakacji w rodzinnym gronie z przeogromnym pakietem zajęć, aktywności i treningów dla dzieci oraz dorosłych. Gramy w tenisa, żeglujemy, pływamy na motorówce, biegamy, jeździmy na rowerach MTB, ćwiczymy pod okiem trenera personalnego. Mamy wszystko czego potrzebuje aktywna rodzina!

Więcej

Obóz Tenisowy- ATP Kitzbuhel
Hotel Sport, Kaprun, Austria
30 lipca - 4 sierpnia 2023
Cena od: od 595 EUR

Odkryj niesamowity świat tenisowych emocji!
W Regionie Kitzsteinhorn - Kaprun - Zell am See czeka na Ciebie nie tylko doskonałe miejsce do trenowania tenisa, ale również piękne krajobrazy, szerokie korty, pasjonujące rozgrywki i wiele więcej!

Więcej

Rodzinny Wyjazd Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach
Hotel Anders****, Stare Jabłonki, Polska
19-26 sierpnia 2023
Cena od: od 2520 zł

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Więcej

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button