ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinne Wyjazdy dla Aktywnych

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Rodzinny Wyjazd Wind, Kite, Tennis Jastarnia
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
27 czerwca - 4 lipca 2020
Cena od: od 700 zł za osobę

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu....

Więcej

Domki na Mazurach dla aktywnych rodzin | tenis | żagle | sport | Mazurski Raj
Ruciane Nida, Polska
1 - 8 sierpinia 2020
Cena od: 1670 zł

Zapraszamy do hotelu i eleganckich domków nad Jeziorem Bełdany. Ośrodek owiewa magiczna atmosfera mazurskich jezior, lasów i bezkresnych ścieżek. Tuż nieopodal uroczej wioski żeglarskiej Ruciane Nida ośrodek Mazurski Raj zaprasza do spędzenia cudownych wakacji w rodzinnym gronie z przeogromnym pakietem zajęć, aktywności i treningów dla dzieci oraz dorosłych. Gramy w tenisa, żeglujemy, biegamy, jeździmy na rowerach terenowych, ćwiczymy pod okiem trenera personalnego. Mamy wszystko czego potrzebuje aktywna rodzina!

Więcej

Rodzinny Wyjazd Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2020
Stare Jabłonki, Polska
22 - 29 sierpnia 2020
Cena od: 1.710 zł

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Więcej

Call Now Button