ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinne Wyjazdy dla Aktywnych

Rodzinny Wyjazd Wind, Kite, Tennis Jastarnia
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
26 czerwca - 3 lipca 2021
Cena od: od 700 zł za osobę

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu....

Więcej

Ekskluzywny Hotel**** na Mazurach dla aktywnych | tenis | żagle | sport
Mrągowo, Polska
31 lipca - 7 sierpinia 2021
Cena od: 1670 zł

Rodzinny camp tenisowy z opcją akademii żeglarskiej w Hotelu**** to relaks, radość i aktywny wypoczynek w sercu Mazur. Luksusowe wnętrza hotelu, przyjazna infrastruktura sportowa i wodne atrakcje w resorcie sprawią, że cała rodzina spędzi wakacje marzeń. Trenerzy tenisa podzielą się doświadczeniem z zakresu techniki tenisowej a kadra instruktorska zachęci dzieci do zabaw sportowych. Nie zabraknie nutki rywalizacji na kortach, wakacyjne klubowe turnieje wciągają niczym zawodowe rozgrywki ATP. Wieczorami - integrujemy się przy muzyce lub w kręgielni.

Więcej

Rodzinny Wyjazd Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2021
Hotel Anders****, Stare Jabłonki, Polska
21 - 28 sierpnia 2021
Cena od: 1 750 zł

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Więcej

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button