ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obozy Tenisowe, Sportowe, Rodzinne

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.

Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.

Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.

Majówka Race Camp na lodowcu Mölltaler 2019
Sporthotel Mölltal***, Flattach, Austria
27 Kwiecień - 4 Maja 2019
Cena od: 480 EUR

Obóz treningowy na lodowcu dla dzieci z Sekcji Sportowej oraz dzieci z rodzicami! W ramach obozu będzie można odbyć kurs na Demonstratora lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Wyjazd zakończony

Tenisowo-Sportowa Majówka Mölltaler 2019
Sporthotel Mölltal***, Flattach, Austria
27 Kwiecień - 4 Maja 2019
Cena od: 530 EUR

Wyjazd dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz rodzin z dziećmi. Codziennie: minimum 2h treningów na korcie z trenerami Sporteum, 2h zajęć ogólnorozwojowych, 1.5 h gier zespołowych, basen, oraz nasz ulubiony videocoaching.

Wyjazd zakończony

Wiosenne treningi motoryczne
COS Cetniewo
17 - 20 maja 2019 oraz 06 - 09 czerwca 2019
Cena od: 450 zł

Zgrupowanie dla dzieci z sekcji sportowej będące kontynuacją treningów stacjonarnych.
Nadmorski klimat świetnie wpływa na rozwój cech motorycznych i sportowych.
W planie: zajęcia ukierunkowane, basen, tenis, akrobatyka, rolki i nie tylko...

Więcej

Długi Weekend Windsurfingowy Hel
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
29 Maja - 2 Czerwca 2019
Cena od: 880 zł za przyczepę na 4 dni

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu....

Szczegóły wkrótce

Weekendowy Obóz Treningowy Sekcji Sportowej
Klub Sporteum
8 - 9 czerwca 2019
Cena od: 240 zł

Treningi motoryczne ukierunkowanych na doskonalenie szybkości, zwinności, wytrzymałości i dynamiki.

Więcej

Obóz Tenisowo-Sportowy Jastarnia 2019
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
22 czerwiec - 4 lipca 2019
Cena od: 2.350 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Więcej

Obóz Windsurfingowy Jastarnia 2019
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
22 czerwiec - 4 lipca 2019
Cena od: 2610 PLN

Na obóz windsurfingowy zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu windsurfingowym. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Więcej

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej Jastarnia 2019
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
22 czerwiec - 4 lipca 2019
Cena od: 2350 zł

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej, z zajęciami tenisowymi oraz wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży: plażowanie na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne rekreacyjne gry i zabawy sportowe.

Więcej

Obóz Tenisowy Sekcji Zawodniczej Muszyna 2019
Muszyna w Beskidzie Sądeckim, Polska
11 - 21 lipca 2019
Cena od: 2.125 zł

Obóz w Muszynie skupia się na tenisie, wszystko po to, żeby młodzi zawodnicy doskonalili swoje tenisowe umiejętności! Planujemy codzienne treningi tenisa, dodatkowo wieczorne turnieje i sparingi wewnątrz klubowe oraz z zawodnikami z innych klubów! Dla zawodników przygotowaliśmy zaawansowany program koordynacyjno-rozwojowy: koordynacja, szybkość i ogólna motoryka.

Więcej

Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2019
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
5 - 13 lipca 2019 (8 dni)
Cena od: 1770 zł

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do...

Więcej

Race Camp Les2Alpes – Francja
Les 2 Alpes Francja
9-16 sierpnia 2019
Cena od: 500 EUR dla zawodników KN Sporteum

Wyjazd dla zawodników Sekcji Racing oraz dzieci chcących dołączyć do Sekcji i zacząć przygodę z narciarstwem alpejskim. Dla rodzin z dziećmi. Na obozie treningi race oraz motoryczne, aktywności i atrakcje letnie, przepiękne krajobrazy wśród 4-tysięczników!

Więcej

Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach 2019
Stare Jabłonki, Polska
24 - 31 sierpnia 2019
Cena od: 1.670 zł

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Więcej