ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinne Wyjazdy dla Aktywnych

Majówka – Race Camp na lodowcu w Kaprun
Hotel Sport, Kaprun, Austria
30 kwietnia - 7 maja 2022
Cena od: 395 EUR

Obóz szkoleniowy dla dzieci i dorosłych. Na obozie odbędzie się kurs na Pomocnika Instruktora oraz Demonstratora SITN PZN. W ramach odbędą się również szkolenia rekreacyjne oraz treningi Sekcji Sportowej na tyczkach GS i SL.

Więcej

Rodzinny Wyjazd Wind, Kite, Tennis Jastarnia
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
25 czerwca - 2 lipca 2022
Cena od: od 700 zł za osobę

Wyjazd rodzinny na Półwysep Helski, połączony z kursem WINDSURFINGU oraz szeregiem innych sportowych atrakcji. Możliwość spędzenia czasu w fantastycznej atmosferze bazy MOLO SURF możliwość aktywnego wypoczynku, integracji i nauki pływania na windsurfingu....

Więcej

Race Camp Les2Alpes – Francja
Les 2 Alpes Francja
23-30 lipca 2022
Cena od: 600 EUR

Wyjazd narciarski oraz rowerowy dla dzieci oraz rodzin z dziećmi. Race Camp. Na obozie treningi race, górskie szkolenie rowerowe MTB i Downhill, aktywności i atrakcje letnie, przepiękne krajobrazy wśród 4-tysięczników!

Szczegóły wkrótce

Ekskluzywny Hotel**** na Mazurach dla aktywnych | tenis | żagle | sport
Mrągowo, Polska
30 lipca – 6 sierpnia 2022
Cena od: 1770 zł

Rodzinny camp tenisowy z opcją akademii żeglarskiej w Hotelu**** to relaks, radość i aktywny wypoczynek w sercu Mazur. Luksusowe wnętrza hotelu, przyjazna infrastruktura sportowa i wodne atrakcje w resorcie sprawią, że cała rodzina spędzi wakacje marzeń. Trenerzy tenisa podzielą się doświadczeniem z zakresu techniki tenisowej a kadra instruktorska zachęci dzieci do zabaw sportowych. Nie zabraknie nutki rywalizacji na kortach, wakacyjne klubowe turnieje wciągają niczym zawodowe rozgrywki ATP. Wieczorami - integrujemy się przy muzyce lub w kręgielni.

Szczegóły wkrótce

Rodzinny Wyjazd Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach
Hotel Anders****, Stare Jabłonki, Polska
20 - 27 sierpnia 2022
Cena od: 1 750 zł

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Szczegóły wkrótce

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button