ENG                          

Rodzinne Wyjazdy dla Aktywnych

Rodzinny Obóz Tenisowy | Mazury Maradki
Maradki Tennis Camp
23 - 30 czerwca i 20 - 27 lipca 2024
Cena od: od 1 999 zł

Rodzinny obóz w Maradkach skupia się na tenisie, wszystko kręci się wokół technicznych i motorycznych aspektów rozwoju rodziców oraz dzieci. Mentor klubowej sekcji zawodniczej wraz z trenerem koordynatorem sprawią, że młodzi uczestnicy wzbogacą swój tenis i udoskonalą technikę! Codzienne intensywne szkolenie tenisowe, wzmocnione zajęciami koordynacyjnymi oraz przepięknym jeziorem, kąpieliskiem i leśną ciszą w sercu Mazur. W ośrodku do naszej dyspozycji trzy korty tenisowe o nawierzchni ziemnej oraz ścianka tenisowa. Wieczorami, jak to w wakacje, będziemy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka!

Więcej

Rodzinny Obóz Tenis&Sport | Stare Jabłonki
Hotel Anders****, Stare Jabłonki, Polska
24-31 sierpnia 2024
Cena od: od 2620 zł

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis, który przyświeca nam od świtu do nocy, stanowi niezaprzeczalną podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o...

Więcej

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button