ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

OBOZY LATO | dzieci i młodzież

Obóz Sportowy | Windsurfing | Tenis | Rolki | Jastarnia
Camp Molo Surf
25 czerwca - 6 lipca 2022 (12 dni)
Cena od: 2 890 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Więcej

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej | Jastarnia
Camp Molo Surf
25 czerwca - 6 lipca 2022 (12 dni)
Cena od: 2 680 zł

Camp Jastarnia dla sekcji narciarskiej to kultowe zgrupowanie nad morzem dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej z zajęciami wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, windsurfing, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży lub na wrotkach albo na wycieczkach. Jeśli plażowanie to tylko na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa i pływanie. Wieczorami jesteśmy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka.

Więcej

Obóz Windsurfingowy lub Kite | INTENSE | Jastarnia
Camp Molo Surf
25 czerwca - 6 lipca 2022 (12 dni)
Cena od: 3 080 PLN

Na obóz widndsurfing lub kite intensive zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu na wodzie. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Więcej

Obóz Sport | Windsurfing | Tenis | Jastarnia
Camp Molo Surf
TERMIN I: 9 - 16 lipca 2022 | TERMIN II: 16 - 23 lipca 2022 (8 dni)
Cena od: 2 150 zł

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w bazie Molo Surf Spot, dysponującej świetnym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskiem ogólno-sportowym. Wieczorami żegnamy słońce przy ognisku nad wodą. Jest magicznie!

Więcej

Obóz | TENIS INTENSE | Jastarnia
Camp Molo Surf
I turnus 9-16 lipca 2022, II turnus 16-23 lipca 2022 (8 dni)
Cena od: 2 090 zł

Obóz w Jastarni skupia się na tenisie, wszystko kręci się wokół technicznych i motorycznych aspektów rozwoju naszych tenisistów w wieku od 9 do 15 lat. Mentor klubowej sekcji zawodniczej wraz z trenerem koordynatorem sprawią, że młodzi zawodnicy wzbogacą swój tenis i udoskonalą technikę! Codzienne intensywne treningi tenisowe, wzmocnione zajęciami koordynacyjnymi i kondycyjnymi przysporzą radości i satysfakcji młodym sportowcom. Wieczorami, jak to w wakacje, będziemy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka!

Więcej

Race Camp Passo Stelvio 2022
Passo Stelvio ITA
30 lipca - 6 sierpnia 2022
Cena od: 790 EUR

Race Camp kadry A. Na obozie treningi race, techinka, przygotowanie motoryczne i merytoryczne wśród 4-tysięczników!

Więcej

Majówka – Race Camp na lodowcu w Kaprun
Hotel Sport, Kaprun, Austria
29 kwietnia - 6 maja 2023
Cena od: 395 EUR

Obóz szkoleniowy dla dzieci i dorosłych. Na obozie odbędzie się kurs na Pomocnika Instruktora oraz Demonstratora SITN PZN. W ramach odbędą się również szkolenia rekreacyjne oraz treningi Sekcji Sportowej na tyczkach GS i SL.

Więcej

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button