ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obozy Tenisowe, Sportowe, Rodzinne

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Obóz Przygotowania Motorycznego Boże Ciało 2020
COS Cetniewo
10 - 14 czerwca 2020
Cena od: 450 zł

Zgrupowanie dla dzieci z sekcji sportowej będące kontynuacją treningów stacjonarnych.
Nadmorski klimat świetnie wpływa na rozwój cech motorycznych i sportowych.
W planie: zajęcia ukierunkowane, basen, tenis, akrobatyka, rolki i nie tylko...

Więcej

Obóz Tenisowo-Sportowy Jastarnia 2020
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
27 czerwiec - 9 lipca 2020 (12 dni)
Cena od: 2.410 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Więcej

Obóz Windsurfingowy Jastarnia 2020
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
27 czerwiec - 9 lipca 2020 (12 dni)
Cena od: 2880 PLN

Na obóz windsurfingowy zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu windsurfingowym. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Więcej

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej Jastarnia 2020
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
27 czerwiec - 9 lipca 2020 (12 dni)
Cena od: 2410 zł

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej, z zajęciami tenisowymi oraz wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży: plażowanie na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne rekreacyjne gry i zabawy sportowe.

Więcej

Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2020
Jastarnia na Półwyspie Helskim, Polska
11 - 18 lipca 2020 (8 dni)
Cena od: 1690 zł

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do...

Więcej

Obóz Tenisowy Sekcji Zawodniczej Muszyna 2020
Muszyna w Beskidzie Sądeckim, Polska
14 - 23 lipca 2020
Cena od: 2130 zł

Obóz w Muszynie skupia się na tenisie, wszystko po to, żeby młodzi zawodnicy doskonalili swoje tenisowe umiejętności! Planujemy codzienne treningi tenisa, dodatkowo wieczorne turnieje i sparingi wewnątrz klubowe oraz z zawodnikami z innych klubów! Dla zawodników przygotowaliśmy zaawansowany program koordynacyjno-rozwojowy: koordynacja, szybkość i ogólna motoryka.

Więcej

Race Camp Passo dello Stelvio 2020
Lodowiec Stelvio
8-15 sierpnia 2020
Cena od: 500 EUR dla zawodników KN Sporteum

Wyjazd dla zawodników Sekcji Racing oraz dzieci chcących dołączyć do Sekcji i zacząć przygodę z narciarstwem alpejskim. Dla rodzin z dziećmi. Na obozie treningi race oraz motoryczne, aktywności i atrakcje letnie, przepiękne krajobrazy wśród 3-tysięczników!

Więcej

Call Now Button