ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

OBOZY LATO | dzieci i młodzież

Kurs Instruktorski PZN Boże Ciało Kaprun 2021
Hotel Sport, Kaprun, Austria
29 maja - 5 czerwca 2021
Cena od: 395 EUR

Obóz szkoleniowy oraz Race Camp. W ramach obozów odbędą się kursy na Demonstratora PZN lub Pomocnika Instruktora SITN PZN.

Wyjazd zakończony

Obóz Sport | Motoryka | Tenis | Boże Ciało 2021
COS Cetniewo
2 - 6 czerwca 2021
Cena od: 1 125 zł

Zgrupowanie dla dzieci z sekcji sportowej będące kontynuacją treningów stacjonarnych.
Nadmorski klimat świetnie wpływa na rozwój cech motorycznych i sportowych.
W planie: zajęcia ukierunkowane, basen, tenis, akrobatyka, rolki i nie tylko...

Wyjazd zakończony

Obóz Sportowy | Wind | Tenis | Rolki | Jastarnia 2021
Camp Molo Surf
26 czerwiec - 7 lipca 2021 (12 dni)
Cena od: 2 570 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy treningi tenisowe z zajęciami wodniackimi i aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supoe, wake’u i kajakach.

Więcej

Obóz Windsurfingowy lub Kite | INTENSE | Jastarnia 2021
Camp Molo Surf
26 czerwiec - 7 lipca 2021 (12 dni)
Cena od: 2 770 PLN

Na obóz widndsurfing lub kite intensive zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Wind & Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu na wodzie. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Więcej

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej | Jastarnia 2021
Camp Molo Surf
26 czerwca - 7 lipca 2021 (12 dni)
Cena od: 2 570 zł

Camp Jastarnia dla sekcji narciarskiej to kultowe zgrupowanie nad morzem dla dzieci starszych i młodzieży. Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej z zajęciami wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, windsurfing, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży lub na wrotkach albo na wycieczkach. Jeśli plażowanie to tylko na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa i pływanie. Wieczorami jesteśmy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka.

Więcej

Obóz Żeglarski | INTENSE | Jastarnia 2021
Camp Molo Surf
26 czerwiec - 7 lipca 2021 (12 dni)
Cena od: 2 890 PLN

Obóz Żeglarski klasy Optymist w kultowej bazie Molo Surf. Program żeglarski i nauka pływania na Optymistach z naszym regatowym mistrzem Mariuszem Molo Kowalewskim. W programie: nauka pływania na Optymistach, rejsy motorówką, ciąganie na bananie, wspólne budowanie tratwy ratunkowej, nauka węzłów. Dodatkowo wszystkie aktywności obozu sportowego!

Więcej

Obóz Tenisowo – Windsurfingowy | Jastarnia 2021
Camp Molo Surf
10 - 17 lipca 2021 (8 dni)
Cena od: 1 930 zł

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim dla dzieci starszych i młodzieży. Ośrodek znajduje się w bazie Molo Surf Spot, dysponującej świetnym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskiem ogólno-sportowym. Wieczorami żegnamy słońce przy ognisku nad wodą. Jest magicznie!

Więcej

Obóz Tenisowy | INTENSE | Jastarnia 2021
Camp Pod Cyprysami
10 - 19 lipca 2021 (10 dni)
Cena od: 2 190 zł

Obóz w Jastarni skupia się na tenisie, wszystko kręci się wokół technicznych i motorycznych aspektów rozwoju naszych tenisistów w wieku od 9 do 15 lat. Mentor klubowej sekcji zawodniczej wraz z trenerem koordynatorem sprawią, że młodzi zawodnicy wzbogacą swój tenis i udoskonalą technikę! Codzienne intensywne treningi tenisowe, wzmocnione zajęciami koordynacyjnymi i kondycyjnymi przysporzą radości i satysfakcji młodym sportowcom. Wieczorami, jak to w wakacje, będziemy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka!

Więcej

Obóz Sportowy | Jastarnia 2021
Camp Pod Cyprysami
10 - 19 lipca 2021 (10 dni)
Cena od: 1 990 zł

Obóz w w Ośrodku Pod Cyprysami to wakacyjna perełka, harce i zabawy na plaży w gronie rówieśników, sportowe zajęcia z trenerami klubu oraz przygody, podchody, gry terenowe i ogniska wieczorne. Codziennie dawka morskiej bryzy a potem kilka ciekawych treningów sprawią, że dzieci poczują autentyczną radość wakacji i wzbogacą się w nowe umiejętności sportowe. Tenis, rolki, rowery, siatkówka, koszykówka, pływanie i treningi koordynacyjne poprawią kondycję, humor i zdrowie każdego! A wieczorami, jak to w wakacje, będziemy tam, gdzie jest wesoło.

Więcej

Race Camp Passo dello Stelvio 2021
Lodowiec Stelvio
17-24 lipca 2021
Cena od: 700 EUR dla zawodników KN Sporteum

Wyjazd dla zawodników Sekcji Racing oraz dzieci chcących dołączyć do Sekcji i zacząć przygodę z narciarstwem alpejskim. Dla rodzin z dziećmi. Na obozie treningi race oraz motoryczne, aktywności i atrakcje letnie, przepiękne krajobrazy wśród 3-tysięczników!

Więcej

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button