ENG                          

OBOZY LATO | dzieci i młodzież

Obóz Sportowy | Muszyna
Camp Alpina Muszyna
22 czerwca – 1 lipca 2024
Cena od: od 2 890 zł

Obóz Tenisowo-Przygodowy w Muszynie to kwintesencja wakacyjnej zabawy i treningu sportowego. W kultowym ośrodku Alpina Sport & SPA dzieci pod opieką profesjonalnej kadry mają do dyspozycji 50.000 m2 terenu do uprawiania przeróżnych dyscyplin. Korzystamy z boisk sportowych, kortów tenisowych, stacji sprawnościowych, pól specjalistycznych i sportowych przeróżnych powierzchni. Codziennie zapewniamy niezwykle aktywizujące treningi tenisa – mamy do dyspozycji aż 15 kortów tenisowych! Do tego w programie pływanie, wspinaczki po skrzynkach z asekuracją, wyprawy górskie, biegi na profesjonalnej bieżni, strzelanie z łuków, zajęcia na siłowni oraz wieczorne integracje z innymi klubami tenisowymi z całej Polski. Rewelacyjny basen z podgrzewaną wodą to miejsce codziennych harcy, odpoczynku i ochłody.

Wyjazd zakończony

Obóz Tenisowy | Mazury Maradki
Maradki Tennis Camp
23 czerwca – 3 lipca 2024
Cena od: od 2 910 zł

Obóz w Maradkach skupia się na tenisie, wszystko kręci się wokół technicznych i motorycznych aspektów rozwoju naszych tenisistów w wieku od 9 do 15 lat. Mentor klubowej sekcji zawodniczej wraz z trenerem koordynatorem sprawią, że młodzi zawodnicy wzbogacą swój tenis i udoskonalą technikę! Codzienne intensywne treningi tenisowe, wzmocnione zajęciami koordynacyjnymi i kondycyjnymi przysporzą radości i satysfakcji młodym sportowcom. W ośrodku do naszej dyspozycji trzy korty tenisowe o nawierzchni ziemnej oraz ścianka tenisowa. Wieczorami, jak to w wakacje, będziemy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka!

Wyjazd zakończony

Obóz Sportowy | Mazury Maradki
Camp Maradki
23 czerwca – 3 lipca 2024
Cena od: od 2 890 zł

Obóz Sportowo-Przygodowy w w Maradkach skupia się na aktywnościach sportowych, grach i zabawach przygodowych oraz pięknej mazurskiej przyrodzie. W programie: szkolenie tenisowe, spływ kajakami, zabawy i wyścigi na SUP’ach, rajdy rowerowe, zawody młodego mistrza sportu, podchody z wykorzystaniem mapy, wyprawa na rancho, chrzest uczestników z Prozerpiną i Neptunem oraz ognisko z opowieściami o nurka z jeziora Piłakno. Wieczorami, jak to w wakacje, będziemy tam, gdzie jest wesoło i gra muzyka!

Wyjazd zakończony

Obóz Sportowy | Surf | Wind | Tenis | Rolki | Jastarnia
Camp Molo Surf
6-13 lipca i 13-20 lipca 2024
Cena od: od 2 590 PLN

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem. Na obozie połączymy surfing, tenis, rolki, sup'y, zajęcia wodniackie i inne aktywnościami sportowymi. Każdego dnia odbywają się zajęcia na kortach oraz na boisku sportowym. Ponad to każdy uczestnik przejdzie kilka sesji na windsurfingu, motorówce, pontonie, supie, wake’u i kajakach.

Więcej

Obóz Kitesurfingowy | Jastarnia
Camp Molo Surf
6-13 lipca i 13-20 lipca 2024
Cena od: od 3215 PLN

Na obóz kite intensive zapraszamy do Jastarni, do znanej, kultowej bazy Molo Surf, wiodącej szkoły Kite na półwyspie Helskim. Na obozie skupiamy się intensywnym, efektywnym i sprawnie prowadzonym szkoleniu na wodzie oraz teorii. Uczestnicy przejdą też cykl treningów tenisowych oraz uzupełniające treningi ogólno-sportowe.

Więcej

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej | Waterski | Surf | Ironman | Rolki | Jastarnia
Camp Molo Surf
13-20 lipca 2024
Cena od: 2 590 PLN

Camp Sekcji Sportowej Jastarnia! Na obozie połączymy narty wodne, surfing, tenis, rolki, sup'y, motorówkę z przygotowaniem do sezonu narciarskiego Iron Man 2024 :). Każdy zawodnik przejdzie kilka sesji na surfingu na bałtyckich falach, motorówce, pontonie, supie, wake’u i kajakach. Trenerzy Sekcji przeprowadzą codzinne treningi motoryczne i sprawdzą stan przygotowania naszych alpejczyków do rywalizacji w górach :).

Więcej

Race Camp Passo Stelvio
Passo Stelvio ITA
22 - 28 lipca 2024
Cena od: 830 EUR

Race Camp kadry A. Na obozie treningi race, techinka, przygotowanie motoryczne i merytoryczne wśród 4-tysięczników!

Więcej

Obozy Tenisowe
Obozy zaplanowane z myślą o potrzebie każdego członka rodziny. Dla najmłodszych codziennie zajęcia sportowe tenis, żagle, wind, pływanie w formie zabawy.
Rodzinne
Mazury, Hel, Litwa – treningi dla dużych i małych, razem, ale osobno, sport, przygody i wieczorne rodzinne ogniska. Tenis, bieganie, wind, joga i wiele innych.
Dla dzieci i młodzieży
Jesteśmy wszędzie, w górach i na Mazurach, trenujemy, odpoczywamy i wakacyjnie poznajemy świat. Tenis, żagle, wind, pływanie i rozgrywki.
Call Now Button