ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

O klubie

KLUB DLA CIEBIE i TWOJEJ RODZINY

Działalność klubu rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to grupa entuzjastów sportu postanowiła wspólnymi siłami zbudować kort tenisowy. Dziś jest nas ponad 1500 klubowiczów 6 całorocznych kortów tenisowych, 2,5 ha parku klubowego, prężnie działające sekcja narciarska, klubowe Jachty w Chorwacji i polskich portach, ponad 30 wyjazdów latem i zimą i wiele, wiele innych…

KLUB TENISOWY Warszawa

4 korty o naturalnej nawierzchni z ceglanej, dwa korty o nawierzchni Hard Court Mapei ITF3 Medium, profesjonalna ściana tenisowa zbudowana zgodnie z zaleceniami AWF, budynek klubowy, a w nim przytulna recepcja, klubowa restauracja Cafe Tenis z kominkiem, sklep sportowy, punkt testowy oraz serwis, który służy fachową poradą, ceglana chata grillowa z kominkiem, stylowym grillem oraz paleniskiem, boisko do siatkówki plażowej, BabyGYM – centrum rozwoju i zabaw dzieci w wieku 2-5 lat, plac zabaw wraz z basenem dla dzieci, klubowy park, czyli ponad 2 ha zielonej łąki otulonej starymi dębami, sosnami i brzozami oraz wydzielone miejsce pikników i ognisk przy malowniczych ruinach rustykalnej kuchni wymurowanej z polnych kamieni, własne jeziorko z rybkami i górka do zimowych zabaw z sankami, przestronne parkingi. Klub tenisowy, Warszawa. Więcej na naszych stronach w menu „tenis” i „wyjazdy letnie”.

tenis

KLUB NARCIARSKI

Wszystko jedno ile masz lat! Jesteś młody duchem i kochasz zimę? Zapraszamy do klubu narciarskiego z pokaźnym zastępem snowboardzistów. W klubie znajdziecie: przedszkole narciarskie dla maluchów, szkolę narciarską dla dużych i małych, wyjazdy i obozy narciarskie w Polsce i Alpach, sekcję rekreacyjną dla dzieci szkolącą się na Górce Szczęśliwickiej, sekcję sportową dla dzieci trenującą na Górce Szczęśliwickiej oraz obozach w Polsce i Alpach, startującą w większych i mniejszych zawodach, zawody narciarskie Sporteum Ski Cup dla małych i dużych amatorów i wiele, wiele innych. Więcej na naszych stronach w menu „narty” i „wyjazdy zimowe”.

nartyklub

KLUB ŻEGLARSKI

Zapraszamy do żeglowania na klubowych jachtach na morzu Śródziemnym i polskich jeziorach, dzieci do szkolenia na obozach regatowych, wszystkich do pływania na windsurfingu i kite’cie podczas wypadów na hel. Wszystkie letnie obozy klubowe oprócz tenisa dają możliwość żeglowania lub uprawiania wielu sportów wodnych. Więcej na naszych stronach w menu „żagle” i „wyjazdy letnie”.

zaglaklub

Będzie nam miło powitać Was w klubie! Zapraszamy.

Call Now Button