ENG                          

Referencje

 ing(1)     ING Bank Śląski S.A. – Dyrektor Departamentu Sprzedaży Produktów Rynków Finansowych – Arkadiusz Szperna
„Zebraliśmy wiele bardzo pozytywnych opinii od uczestników na temat perfekcyjnej organizacji przedsięwzięcia.(…)”  (więcej)
 societe   Societe Generale – Kierownik Departamentu Komunikacji i PR – Sławomir Magdziarz
„Potwierdzamy, ze firma Sporteum Sp. z o.o. kompetentnie wywiązała się z powierzonych jej zadań.” (wiecej)
 ptr(1)  Polskie Towarzystwo Reasekuracji S.A. – Wiceprezes Zarządu Monika Woźniak-Makarska
„W imieniu Polskiego Towarzystwa Reasekuracji S.A. pragnę podziękować za organizację tegorocznego wyjazdu dla naszych kluczowych partnerów w Alpy. Opinie uczestników były bardzo pozytywne. (…)” (więcej)
 BNPParibas   BNP ParibasDyrektor Sieci Sprzedaży Michał Rogowski
„We wrześniu 2012 roku po raz kolejny skorzystaliśmy z usług Sporteum Sp. z o.o.  jako organizatora wyjazdu szkoleniowego. Jak zwykle wszystko było bardzo dobrze zorganizowane pod kątem organizacyjno-logistycznym (…)”. (wiecej)
 union-investment  Union Investment TFI S.A. – Dyrektor ds Klientów Instytucjonalnych- Tomasz Michalak
„Dobrze dobrany program, opieka wykwalifikowanej kadry oraz idealny wybór miejsca szkolenia sprawiły, ze uczestnicy wrócili pełni sił i nowej chęci do pracy.”  (wiecej)
 bondspot_logo   Bond Spot S.A – Prezes Zarządu
„Potwierdzam, że Sporteum Sp. z o.o. wywiązała się z powierzonych jej zadań i zorganizowane wydarzenie było bardzo udane a program sportowy atrakcyjny dla uczestników turnieju  (…)”  (wiecej)
general_motors_logoGeneral Motors Poland – Kierownik ds. Personalnych„W imieniu General Motors Poland Sp. z o.o. chciałbym serdecznie podziękować za pomoc i organizację szkolenia BHP /wykład, prezentację, ćwiczenia praktyczne z zakresu pierwszej pomocy oraz atrakcyjny – interaktywny pokaz akcji ratunkowej/ ta terenie klubu Sporteum (…)” (wiecej)
AZS_Sporteum_logoKlub Sportowy AZS-AWF Warszawa – Dyrektor Klubu Maciej Harfil„Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa dziękuje firmie Sporteum za wsparcie przy organizacji dwóch pucharów Polski w szermierce. (…)” (wiecej)
 atp Amatorski Tenis Polski Sp. z o.o. – Prezes Zarządu – Magdalena Rejniak – Romer
„Jesteśmy przekonani, ze dzięki takim klubom jak Sporteum Tennis & Ski, za kilka lat tenis będzie miał szansę stać się dyscypliną uprawianą masowo przez całe rodziny.”  (wiecej)
 orico Bakalland S.A. – Product Manager – Sylwia Łoniewska.
„Pani Ewa Stępniak i pracownicy klubu okazali się bardzo pomocnymi inicjatorami i pomysłodawcami wszelkich organizowanych na terenie Sporteum działań promocyjnych, zwłaszcza w przypadku turnieju tenisowego Orico Grand Prix Dziennikarzy.” (wiecej)
 bialolecki-osrodek-sportu Białołęcki Ośrodek Sportu – Kierownik Sportu – Krzysztof Przygoda
„Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy przy realizacji projektów z zakresu upowszechniania kultury fizycznej oraz rekreacji ruchowej skierowanej zarówno do dzieci i młodzieży, jak również do całych rodzin.” (wiecej)
 Sporteum_Szkoła_Dziatwy(1)Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 – Pani – Iwona Wołkiewicz „baaardzo dziękujemy z użyczenie nam tak sympatycznego miejsca jakim jest klub Sporteum. Rodzice i nauczyciele zachwyceni byli ilością atrakcji jakie proponuje Państwa klub – ognisko, grill, wygodne kanapy w kawiarni i przepyszna kawa.”  (wiecej)
 przy-lesieNiepubliczne Przedszkole „Przy Lesie” – Dyrektor – Iwona Karnowska
„Cieszymy się, że możemy wspólnie prowadzić projekty z zakresu sportu i rekreacji.” (wiecej)
 nasza-chozczowka Stowarzyszenie „Nasza Choszczówka” – Prezes Stowarzyszenia „Nasza Choszczówka” – Krzysztof Pelc
„Z satysfakcją stwierdzam, że Klub Tenisowy Sporteum jest doskonałym przykładem mądrego i prężnie rozwijającego się małego biznesu, o którego rozwój tak wszyscy zabiegamy.”  (wiecej)
 juventa  Juventa BP Sp. z o.o. – Prezes Zarządu – Jarosław Panek
„Ze strony Sporteum tennis&ski możemy zawsze liczyć na pełne wsparcie i całkowite zaangażowanie w podejmowane inicjatywy.”  (wiecej)
  Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym PRZYJACIEL pragnie podziękować Klubowi Sporteum za wsparcie przy organizacji zajęć z psami dla dzieci.”  (wiecej)
 Dom Dziecka „Chata”  Dom Dziecka „Chata”– Dyrektor – Elżbieta Stencel
„Niniejszym poświadczamy, że współpraca ze Sporteum tennis&ski, klubem tenisowym i narciarskim, daje nam poczucie satysfakcji i dobrze realizowanych celów, to jest promocji i krzewienia kultury zdrowia i sportu wśród mieszkańców okolicy, w której prowadzimy działalność.”  (wiecej)
 Noble Bank Tennis Cup Noblie Bank Tenis Cup – 8 września 2007 r. w Klubie Tenisowym Sporteum w Warszawie odbył się Noble Bank Tennis Cup, zorganizowany przez Noble Bank dla swoich klientów. Impreza miała charakter rodzinnego pikniku. Rozgrywkom tenisowym pod okiem profesjonalnych sędziów towarzyszyły dodatkowe atrakcje. (wiecej)

 

Klub Sporteum w prasie

Miesięcznik Tenis
Grupa zawodników i trenerów z klubu Sporteum tennis&ski z Choszczówki pod Warszawą przeżyła niezapomnianą, tenisową przygodę na Lazurowym Wybrzeżu!  (wiecej)

Życie Warszawy
Członkowie Klubu Tenisowego Sporteum zmierzyli się z aktorami w dobroczynnej imprezie z okazji dziesięciolecia klubu.  (wiecej)

Call Now Button