ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr
Sportusie_logo2-300x163

Szkółka narciarska dla dzieci

Przedszkole narciarskie Sportusie Górka Szczęśliwicka

Przedszkole Sportusiowe to początek procesu szkoleniowego przygotowującego najmłodszych do osiągnięcia poziomu jazdy, który pozwoli cieszyć się nartami, górami i śniegiem przez całe życie.

Dla najbardziej ambitnych maluchów Sportusie są pierwszym krokiem do uczestnictwa w klubowej sportowej sekcji narciarskiej, której zawodnicy z powodzeniem startują w zawodach w Polsce i za granicą!

Sportusie - Szkółka narciarska dla dzieci

 

 

 

 

Nauka dzieci jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia, dlatego też nasza kadra posiada niezbędne kwalifikacje trenerskie, pedagogiczne jak i psychologiczne. Szkolimy zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Narciarstwa. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. W naszej szkółce SPORTUSIOWEJ łączymy naukę z zabawą, dzięki czemu najmłodsi bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify a jazda na nartach daje im wiele radości. Nie zapominamy o gorącej czekoladzie, malowaniu buziek i jeździe po śladach ulubionej postaci z kreskówek. Nasze przedszkole sportusiowe to miejsce kształtujące zdrowe i aktywne postawy życiowe oraz miejsce spotkań w gronie przyjaciół przez cały rok.

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat.

Ścieżka kariery SPORTUSIA: Najlepszym wiekiem do rozpoczęcia kariery sportusiowej jest ukończenie 3 roku życia. Dziecko w tym wieku rozumie już zadania narciarskie i bez problemu sprosta dłuższemu wysiłkowi.

> ETAP 1: PINGWINKI:  ZABAWY, PIERWSZE KROKI NA NARTACH
> ETAP 2: NIEDŹWIADKI:
   POZIOM BRĄZOWY – UCZYMY SIĘ JEŹDZIĆ,
   POZIOM SREBRNY – CORAZ LEPIEJ NAM TO WYCHODZI,
   POZIOM ZŁOTY – JUŻ PRAWIE BLISKO…
> ETAP 3: WILCZKI:  JEŹDZIMY I SZYKUJEMY SIĘ DO SPORTUSIOWEJ OLIMPIADY
> OLIMPIADA SPORTUSIOWA:  TU SIĘ SPRAWDZAMY!

Sportusiom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem proponujemy zajęcia indywidualne z instruktorem. Podczas zajęć indywidualnych instruktor skupia 100% swojej uwagi na jednym kursancie. W zależności od wieku, płci i stopnia zaawansowania instruktor dobiera odpowiednie słownictwo, ćwiczenia i potrafi zarazić pasją do nart nawet tych z początku najbardziej opornych. Na początkowym etapie przygody z nartami lekcje indywidualne są najbardziej efektywną formą nauki.

Nasi podopieczni, po opanowaniu podstaw narciarstwa (podchodzenie, zatrzymywanie się, samodzielna jazda na wyciągu) zamieniają się z Pingwinków w Niedźwiadki i mogą śmiało dołączyć do zajęć grupowych, które odbywają się w niedzielę o godzinie 11.00. Zajęcia prowadzone są przez trenerów sekcji Racing i są stanowią pierwszy krok do zostania członkiem klubowej Sekcji Sportowej.

Po przejściu wszystkich sportusiowych etapów maluchy otrzymują nominację do Klubowej Sekcji Sportowej „Racing Team”.

Jak zostać Sportusiem?

poprzez uczestniczenie w zajęciach na Górce Szczęśliwieckiej,
uczestniczenie w obozach organizowanych w naszych malowniczych Polskich Górach,
> uczestniczenie w obozach klubowych i przedszkolu w Alpach.

Udział w którymkolwiek szkoleniu, daje możliwość startu w „OLIMPIADZIE SPORTUSIOWEJ” organizowanej raz do roku w Polsce przez klub Sporteum dla wszystkich dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Kalendarz SPORTUSIOWY

od 4 listopadaPrzedszkole Narciarskie, Warszawa, Górka Szczęśliwicka, każda niedziela godz 11:00
1 – 6 styczniaObóz przedszkola narciarskiego w Białce Tatrzańskiej
Ferie ZimowePrzedszkola Narciarskie na każdym obozie klubowym
24 lutego – 2 marcaObóz Przedszkola Narciarskiego w Bukowinie Tatrzańskiej
9 – 16 marcaPrzedszkole Narciarskie na obozie w Bellamonte Val di Sole
16 – 23 marcaPrzedszkole Narciarskie na obozie w Carezzy

 

CENNIK ZAJĘĆ NA GÓRCE SZCZĘŚLIWICKIEJ

Zajęcia indywidualne z jedną osobą80 zł za godzinę
Zajęcia grupowe dla dzieci – cztery dwugodzinne treningi w miesiącu (niedziela – 11.00)180 zł / miesięcznie
Pakiet czterech indywidualnych zajęć z instruktorem Sportusiów wraz z wypożyczeniem sprzętu narciarskiego (pakiet do wykorzystania w sezonie w którym został zakupiony)300 zł
Pakiet dziesięciu indywidualnych zajęć z instruktorem Sportusiów wraz z wypożyczeniem sprzętu narciarskiego (pakiet do wykorzystania w sezonie w którym został zakupiony)700 zł
Do cen zajęć należy doliczyć koszt karnetów na wyciągi (od kilku złotych do 15 zł za godzinę) oraz koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego (koszt 20 zł za godzinę).

REZERWACJA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH NA GÓRCE SZCZĘŚLIWICKIEJ:
+48 576 930 370 lub szkolka@sporteum.pl 

REZERWACJA ZAJĘĆ GRUPOWYCH NA GÓRCE SZCZEŚLIWICKIEJ:
+48 729 041 479 lub racing@sporteum.pl

PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE, OBOZY:
+48 796 998 234 lub rezerwacje@sporteum.pl