ENG                          
Sportusie_logo2-300x163

Szkółka narciarska dla dzieci

Przedszkole narciarskie Sportusie Górka Szczęśliwicka

Przedszkole narciarskie to początek procesu szkoleniowego przygotowującego najmłodszych do osiągnięcia poziomu jazdy, który pozwoli cieszyć się nartami, górami i śniegiem przez całe życie.

Dla najbardziej ambitnych maluchów przedszkole narciarskie Sportusie jest pierwszym krokiem do uczestnictwa w klubowej sekcji narciarskiej, której zawodnicy z powodzeniem startują w zawodach w Polsce i za granicą!

Sportusie - Szkółka narciarska dla dzieci

 

 

 

 

Szkolenie narciarskie dzieci jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia, dlatego też nasza kadra posiada niezbędne kwalifikacje trenerskie, pedagogiczne jak i psychologiczne. Szkolimy zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Narciarstwa. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. W naszej szkółce narciarskiej łączymy naukę z zabawą, dzięki czemu najmłodsi bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify a jazda na nartach daje im wiele radości. Nie zapominamy o gorącej czekoladzie, malowaniu buziek i jeździe po śladach ulubionej postaci z kreskówek. Nasze sportusiowe przedszkole narciarskie to miejsce kształtujące zdrowe i aktywne postawy życiowe oraz miejsce spotkań w gronie przyjaciół przez cały rok.

 

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat.

Ścieżka kariery SPORTUSIA: Najlepszym wiekiem do rozpoczęcia kariery sportusiowej jest ukończenie 3 roku życia. Dziecko w tym wieku rozumie już zadania narciarskie i bez problemu sprosta dłuższemu wysiłkowi.

Na obozach narciarskich szkolimy zgodnie z wytycznymi SITN i PZN. Klub realizuję „SITNusiowy” program szkolenia dzieci.

Co to jest program SITN’usiowy?

  • specjalistyczny Program Nauczania Narciarstwa Dzieci opracowany przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
  • standaryzuje naukę oraz podnoszenie umiejętności jazdy na nartach Dzieci i Młodzieży
  • składa się z 8 poziomów uszeregowanych zgodnie z zasadą narastającej trudności – od wprowadzenia w świat narciarstwa do jazdy sportowej
  • każdy z poziomów składa się z 1 głównej umiejętności, do opanowania której dążymy oraz innych, które naturalnie ją uzupełniają

Sportusiom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem proponujemy zajęcia indywidualne z instruktorem. Podczas zajęć indywidualnych instruktor skupia 100% swojej uwagi na jednym kursancie. W zależności od wieku, płci i stopnia zaawansowania instruktor dobiera odpowiednie słownictwo, ćwiczenia i potrafi zarazić pasją do nart nawet tych z początku najbardziej opornych. Na początkowym etapie przygody z nartami lekcje indywidualne są najbardziej efektywną formą nauki.

Nasi podopieczni, po opanowaniu podstaw narciarstwa (podchodzenie, zatrzymywanie się, samodzielna jazda na wyciągu) mogą śmiało dołączyć do zajęć grupowych, które odbywają się co niedzielę na górce szczęśliwickiej. Szkolenie narciarskie prowadzone jest przez trenerów sekcji Racing i stanowi pierwszy krok do zostania członkiem klubowej Sekcji Sportowej.

Po przejściu wszystkich SITNusiowych etapów maluchy otrzymują nominację do Klubowej Sekcji Sportowej „Racing Team”.

Jak zostać Sportusiem?

poprzez uczestniczenie w zajęciach na Górce Szczęśliwieckiej,
uczestniczenie w obozach narciarskich organizowanych w naszych malowniczych Polskich Górach,
> uczestniczenie w obozach narciarskich klubowych i przedszkolu w Alpach.

Udział w którymkolwiek szkoleniu narciarskim, daje możliwość startu w „OLIMPIADZIE SPORTUSIOWEJ” organizowanej raz do roku w Polsce przez klub Sporteum dla wszystkich dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Kalendarz SPORTUSIOWY

27 grudnia – 3 styczniaSylwester rodzinny w Białce Tatrzańskiej
3 – 10 styczniaObóz przedszkola narciarskiego w Białce Tatrzańskiej
Ferie ZimowePrzedszkola Narciarskie na każdym obozie klubowym
28 lutego – 7 marcaObóz Przedszkola Narciarskiego w Białce Tatrzańskiej
13 – 20 marcaPrzedszkole Narciarskie na obozie w Passo San Pellegrino
20 – 27 marcaPrzedszkole Narciarskie na obozie w Carezzy oraz Passo Tonale

 

CENNIK ZAJĘĆ NA GÓRCE SZCZĘŚLIWICKIEJ

Zajęcia indywidualne z jedną osobą110 zł za godzinę
Pakiet czterech indywidualnych zajęć z instruktorem Sportusiów wraz z wypożyczeniem sprzętu narciarskiego (pakiet do wykorzystania w sezonie w którym został zakupiony)* regulamin dostępny w biurze 420 zł
Pakiet dziesięciu indywidualnych zajęć z instruktorem Sportusiów wraz z wypożyczeniem sprzętu narciarskiego (pakiet do wykorzystania w sezonie w którym został zakupiony)* regulamin dostępny w biurze 1 000 zł
Do cen zajęć należy doliczyć koszt karnetów na wyciągi (od kilku złotych do 15 zł za godzinę) oraz koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego (koszt 20 zł za godzinę).

REZERWACJA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH NA GÓRCE SZCZĘŚLIWICKIEJ:
+48 729 041 479 lub szkolka@sporteum.pl 

REZERWACJA ZAJĘĆ GRUPOWYCH NA GÓRCE SZCZEŚLIWICKIEJ:
+48 729 041 479 lub racing@sporteum.pl

PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE, OBOZY:
+48 796 998 234 lub rezerwacje@sporteum.pl

 

Call Now Button