ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

flyCzarter Beneteau Oceanis 50 Flying Colours

7flMIEJSCE: Chorwacja Marina Dalmacija w Sukosanie

CZARTER JACHTU W CHORWACJI

Zapraszamy do prawdziwej przygody! Wspaniały nowy jacht z pełnym wyposażeniem, wykończony z dbałością o komfort i elegancję oraz całodobowa obsługa doświadczonego skippera, który pewnie poprowadzi jacht przez ciepłe wody Adriatyku to nasz sprawdzony pomysł na super rodzinne wakacje. Nasz jacht spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa i uwzględnia specyficzne potrzeby rodzin wypoczywających z dziećmi. Jest również idealną propozycją dla samodzielnych żeglarzy z uprawnieniami. Rejsy rodzinne prowadzone są przez skipperów, którzy mają doświadczenie i umiejętności pozwalające na bezpieczną żeglugę bez angażowania wszystkich na pokładzie. Dzięki temu możecie spędzać czas wypoczywając, tak jak lubicie najbardziej. Kiedy dorośli będą na lądzie, dzieci mogą zostać na jachcie pod opieką skippera, który zadba o ich bezpieczeństwo. Dzięki takiej organizacji rejsu pasjonaci żeglarstwa mogą połączyć pasję z rodzinnymi wakacjami. Nasz skipper pozwoli żeglarzom podnieść umiejętności lub nawet samodzielnie poprowadzić jacht. Jacht można czarterować samodzielnie lub ze skipperem. Oddajemy Wam do dyspozycji 4 przestronne dwuosobowe kabiny oraz piątą kabinę z piętrową koją, 3 łazienki z prysznicem, przestronną mesę ze stołem na 12 osób oraz kuchnię do samodzielnego przygotowania Waszych ulubionych potraw i delektowania się morskimi specjałami.

ZAGG

OCEANIS 50 FLYING COLORS

Beneteau Oceanis 50 Family to wyjątkowy jacht dla wyjątkowych ludzi. Nasz jacht to bardzo nowoczesna 50-cio stopowa jednostka z prestiżowej francuskiej stoczni Beneteau. OCEANIS 50 to konstrukcja bezpieczna, bardzo dzielna charakteryzująca się świetnymi właściwościami nautycznymi, sprawdzająca się w każdych warunkach pogodowych. Jacht jest w pełni wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt nawigacyjny (m.in. Radar, AIS) oraz wyposażenie bezpieczeństwa wymagane do żeglugi oceanicznej. Na jachcie zainstalowano nowoczesny system audio.

DANE TECHNICZNE I WYPOSAŻENIERozkład Kabin

długość całkowita 15,36 m, silnik Yanmar 55KW (75 KM) Diesel, powierzchnia żagli około 120 m2, ster strumieniowy, sterowanie windy kotwicznej z kokpitu wraz z licznikiem łańcucha. Elektronika: Radar, Chartplotter 9 calowy w kokpicie, autopilot. Inne: dwie lodówki w kambuzie, mikrofalówka, system audio z głośnikami w mesie i w kokpicie.

    WNETRZEFLYING

Kontakt i rezerwacja:

TERMINY I CENY na zapytanie poczta@sporteum.pl

ewa@sporteum.pl lub tel. +48 796 165 501

Cena zawiera: wynajem jachtu na 7 dni oraz opłaty za cumowanie w marinie Dalmacija.
Koszty dodatkowe: pakiet czarterowy 250 EUR (sprzątanie końcowe, czyszczenie kokpitu i pokładu, pościel, gaz do butli gazowych, silnik do pontonu).
Kaucja zwrotna: 1500 EUR blokada na karcie kredytowej lub gotówka.
Informacje dodatkowe: zaokrętowanie w sobotę od 17.00, wyokrętowanie w sobotę do godz. 8.00.

Call Now Button