ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

 

Żywiołowa zima w mieście

Czy już wiesz, jak wspaniale można spędzić ferie zimowe? Czy wiesz, jak bardzo ważna jest aktywność fizyczna z uśmiechem i przygodami? Wiesz na pewno!

Czytasz naszą propozycję ŻYWIOŁOWEJ ZIMY W MIEŚCIE! Pierwszy krok do sukcesu zrobiony!

Dla dzieci w wieku 5 – 13 lat mamy niezwykłą propozycję zimowego aktywnego wypoczynku, pełnego sportu, przygód i zabawy we wspaniałej atmosferze klubu tenisowego, wśród rówieśników i relaksującej przyrody. Najbardziej prestiżowa dyscyplina sportu, jaką jest tenis, do tego dawka gier zespołowych i zabaw w terenie oraz garść interesujących wycieczek– oto zarys propozycji na spędzenie wesołych i bezpiecznych ferii zimowych w Warszawie!

Nasze półkolonie dedykowane są:

 • dla dzieci w wieku 5-12 lat;
 • dla pasjonatów tenisa;
 • dla dzieci kochających sport i aktywność;
 • dla tych, którzy marzą o super zabawie i niezapomnianych przygodach!

ramka

Mamy świadomość, że sport to ważne narzędzie wychowawcze, w naszym wykonaniu oparte na założeniach:

 • w centrum naszych działań jest dziecko, a nie widowisko czy zwycięstwo,
 • wychowawca/trener jest aktywnym uczestnikiem zajęć – uczestniczy, a nie nadzoruje, dba o dobra atmosferę w grupie i jest nastawiony na dialog z dziećmi,
 • szanujemy dzieci i oczekujemy szacunku pomiędzy dziećmi,
 • uczymy zdrowej rywalizacji – u nas dzieci nie mają przeciwników, tylko przyjaciół, z którymi uczą się zmagać i rozwijać,
 • przegrana nie jest porażką, uczymy jak nie tracić ducha w momentach rozczarowań,
 • uczymy jak żyć w grupie – przestrzeganie reguł oraz gotowość do współpracy wypływające z zasad fair play, wspieramy dobre relacje i pomagamy rozwiązywać konflikty.

W sezonie 2020 przygotowaliśmy dla Państwa dwa programy półkolonijne:

Program I – Narciarskie Szaleństwo

To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników sportów zimowych którzy kochają białe szaleństwo, a ferie spędzają w Warszawie. Codziennie nasi uczestnicy mają zapewnione 2h treningu narciarskiego na Górce Szczęśliwickiej oraz gry i zabawy na terenie klubu. Ponad to wybierzemy się również na 3 wycieczki sportowo – przygodowe. Wszystko w wesołej, przyjemnej atmosferze pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Sporteum.
Nasz program skierowany jest do tych którzy pierwsze kroki na nartach mają już za sobą.
Narciarska zima w mieście nie musi być jedynie przygodą w czasie ferii. Po feriach wszystkich chętnych zapraszamy do naszej sekcji narciarskiej!:-)
Ważna informacja – Warunkiem przystąpienia do programu są umiejętności uczestnika. Uczestnik programu narciarskiego musi umieć samodzielnie wjeżdżać na wyciągu orczykowym oraz samodzielnie zjechać w dół stoku wykonując skręty płużne lub równoległe. Umiejętności te są niezbędne do przeprowadzenia zaplanowanych zajęć grupowych oraz zachowania bezpieczeństwa dla uczestników programu podczas zajęć narciarskich. Wszystkie chętne dzieci które chciałyby zacząć narciarską przygodę a następnie wziąć w programie zapraszamy na lekcje indywidualne na Górce Szczęśliwickiej

Program II – Tenisowo – Przygodowy

Tenis to wspaniała i wszechstronnie rozwijająca się dyscyplina, niesamowicie wciąga dzieciaki. Jeśli dziecko nie grało dotąd w tenisa – bez obaw – zajęcia prowadzone są przez młodych, przeszkolonych, doświadczonych w zakresie pracy z dziećmi instruktorów tenisa, którzy z uśmiechem nauczą i wdrożą dzieci w tą wybitną dyscyplinę sportu.

Naszym uczestnikom proponujemy również 3 sportowo – przygodowe wycieczki.

 • Korzystając z tej niezwykłej pory roku jaką jest zima, zabierzemy naszych uczestników na łyżwy i to nie byle gdzie, zawitamy na Zimowy Narodowy.
 • Będziemy również podziwiać zimową panoramę Warszawy z XXX piętra Pałacu Kultury.
 • W tym zimowym klimacie zanurzymy się również w ciepłych wodach basenu, w celu zwiększenia naszych umiejętności pływackich.

PRZYKŁADOWY ROZKŁAD DNIA

8.00 – 9.30 Powoli rozpoczynamy dzień – gry i zabawy na korcie.
9.30 – 10.00 Drugie śniadanie,
10.00 – 11.30 Pierwszy blok zajęciowy
11.30 – 13.00 Drugi blok zajęciowy
13.00 – 14.00 Jemy obiad,
14.00 – 15.30 Trzeci blok zajęciowy
15.30 – 17.00 Czwarty blok zajęciowy
17.00 – 17.30 Podwieczorek i oczekiwanie na rodziców.

CENNIK

PROGRAM I – NARCIARSKIE SZALEŃSTWO
TURNUS I
10 – 14.02.2020
TURNUS II
17 – 21.02.2020
599 zł + 295 zł dopłata do programu 599 zł + 295 zł dopłata do programu
W cenie: Opieka wykwalifikowanej kadry nad dzieckiem w godzinach 8:00 – 18:00, Ciekawe i twórcze zajęcia zgodne z programem, dwa posiłki dziennie (obiad i podwieczorek oraz ciepła herbata), ubezpieczenie NNW, 3 x wycieczka (planowane: aquapark, lodowisko, taras widokowy Pałacu Kultury) Dopłata do programu zawiera: 4 x dowóz na stok i powrót, 4 x karnet narciarski, 4 x trening narciarski 2h,
Cena nie zawiera: drugiego śniadania, kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki, kask), kosztów wypożyczenia łyżew (ok.15 zł )

 

PROGRAM II – TENISOWO – PRZYGODOWY
TURNUS I
10 – 14.02.2020
TURNUS II
17 – 21.02.2020
599 zł 599 zł
W cenie: opieka wykwalifikowanej kadry nad dzieckiem w godzinach 8:00 – 18:00, Ciekawe i twórcze zajęcia; zgodne z programem, dwa posiłki dziennie: obiad i podwieczorek oraz ciepła herbata, realizacja programu turnusu, ubezpieczenie NNW, 3 x wycieczka (planowane: aquapark, lodowisko, taras widokowy Pałacu Kultury),
4 x trening tenisowy 1,5 h.
Cena nie zawiera: drugiego śniadania, kosztu wypożyczenia łyżew (ok.15 zł)

 

PŁATNOŚCI: Zaliczka płatna najpóźniej 7 dni od rezerwacji, pełna płatność na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

REZERWACJE I INFORMACJE: 

 • w recepcji klubu,
 • pod telefonem 796 998 234,
 • mailowo biuro@sporteum.pl,
  Uwaga! przy zapisie na później niż 3 dni przed rozpoczęciem turnusu, pobierana jest dodatkowa dopłata w wyskości 50 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!