ENG                          

Kadra Półkolonii

Piotr Brzozowski – vel Brzoza – wszyscy go znają i wszyscy podziwiają! Narciarz i tenisista, choć serce zostawia w Alpach. Brzoza prowadzi treningi w spokojnym duchu, to ani się obejrzycie a Wasze mięśnie będą działały tak jak chce. Charyzmatyczny szkoleniowiec potrafi przeistoczyć się w kumpla i doradcę poza stokiem czy treningiem.

 

Michał Sroka – vel Misha świetny instruktor, nauczy Was narciarstwa nawet na środku jeziora, ale skoro o tym mowa, to Misha będzie uczył pływania w wodzie i na jej powierzchni. Misha lubi szkolić i jest w tym dobry.

 

Bartek Słowiński – vel Bartuś wszyscy go znają, wszyscy uwielbiają! Narciarz, tenisista, naczelny stylista mody zimowej w Sporteum. Nic dodać, nic ująć. Bartek sprawia, że każdy trening z nim jest przyjemnością, wyzwaniem i dobrą zabawą. Jego ambicje sportowe nie zabijają radości uprawiania dyscypliny, czy to są narty, czy tenis.

 

Paulina Choszczyk – kierownik projektu Półkolonie w Sporteum. W razie łezki na buzi przytuli, doradzi i przyklei plasterek. Cały czas uśmiechnięta, a zajęcia z dziećmi to jej żywioł. Skarb naszych półkolonii – super woman – od zabawy po księgowość. Masa pomysłów, energia i odpowiedzialność – to jej atuty.

 

Marta Ślazyk – to nasza narciarska gwiazda, a na czas wakacji zamienia się w królową gier i zabaw dla najmłodszych. Z Martą świetna zabawa gwarantowana. Stoicki spokój, piękny uśmiech i miły głos – oto nasza Martusia z Gór, jak ją zwiemy nie raz.

 

Ola Sulgostowska – Idealna opiekunka na wakacje. Ola jest pomysłowa, wesoła i konsekwentna. Jednym słowem dyscyplina musi być! Dzieci na naszych sportowych półkoloniach mogą czuć się bezpiecznie.

 

Przemek Myszkowski – uwielbiany przez najmłodszych instruktor narciarski i tenisa. Uśmiech z jego twarzy nie znika, a nawet zaraża swoim optymizmem. Przemek nudzie mówi NIE!

 

 

Call Now Button