ENG                          

KLUB NARCIARSKI – ZIMOWE WYJAZDY NARCIARSKIE I OBOZY NARCIARSKIE

Klub narciarski Sporteum – Licencjonowana Szkoła Narciarska SITN jest organizatorem wyjazdów narciarskich, obozów narciarskich i zgrupowań narciarskich od 2004 roku. Pomagamy dzieciom od 3 roku życia stawiać pierwsze kroki na malutkich nartach, następnie uczymy poprawnej techniki już starszych juniorów a także trenujemy zawodników, którzy przygotowują się do startów w zawodach, ligach oraz w Pucharze Polski.

Klub narciarski Sporteum powstał z miłości do gór, stoków i więzi narciarskiej z innymi pasjonatami sportów zimowych. Można nas spotkać wszędzie tam, gdzie kwitnie narciarstwo. Nasze zimowe wyjazdy narciarskie oraz zimowe obozy narciarskie często organizujemy w Białce, Zakopanem i innych stokach Podhala. Już od października narciarska sekcja sportowa trenuje na lodowcach austriackich i włoskich. Podczas ferii szkolnych szusujemy po najlepszych stokach włoskich Alp. W marcowym słońcu wygrzewamy się w kameralnych, kultowych stacjach narciarskich, które udostępniają specjalne
oferty na karnety.

Narciarstwo z Klubem Sporteum to udana symbioza sportu, odpoczynku i doskonałej zabawy w świetnym gronie autentycznych pasjonatów zimy. Dzieci pod naszą trenerską i instruktorską opieką przechodzą efektywny cykl szkoleniowy, tak by po każdym dniu młodzi narciarze odczuwali satysfakcję i radość ze zdobytych nowych umiejętności. Podczas grupowego szkolenia, młodzi narciarze wyposażeni w klubowe kamizelki nie tylko świetnie się prezentują na stoku, ale też zawsze bezpiecznie docierają do każdego celu, po drodze poprzez zabawę i ćwiczenia realizując kolejne etapy nauki techniki narciarskiej.Niezwykle ważnym aspektem naszych działań jest przygotowanie każdego zimowego wyjazdu narciarskiego i zimowego obozu narciarskiego, poprzedzone wielomiesięczną pracą, tak by narciarze na miejscu mogli się cieszyć doskonałymi stokami.

Klub narciarski Sporteum jako biuro podróży z kompletem dokumentów takich jak Gwarancja Turystyczna i Wpis do Rejestru Pośredników i Organizatorów Turystyki zapewnia cały pakiet turystycznych usług, w tym organizacja zakwaterowania, dobór szerokiej gamy hoteli i apartamentów, przeloty samolotowe, transfery z lotnisk, przejazdy autokarowe, pośrednictwo w zakupie karnetów, a także cały pakiet ubezpieczeń turystycznych, sportowych i z zakresu OC.

KALENDARZ WYJAZDÓW ZIMOWYCH

 

Call Now Button