ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Ferie Fassa Race

0

MIEJSCE: Vigo di Fassa, Włochy
HOTEL: Hotel*** Crescencia

TERMIN:

  • 18-23 lutego

Region

Val Di Fassa to malowniczy rozległy ośrodek narciarski tras połaczonych jednym karnetem. Narciarze mają tu do dyspozycji ponad 226 km tras zjazdowych, z których roztaczają się zachwycające widoki. Region składa się z 7 wiosek narciarski, z których można wystartować na ciekawe i zróżnicowane narciarskie trasy. W samej miejscowości Vigo do Fassa, 500 m od hotelu mamy świetny obszar narciarski z koleją linową z centrum miasta Vigo lub koleją krzesełkową z Pera. Mamy tu piękne trasy, na przykład 4,5 km czerwona trasa Thoeni biegnie od Ciampadie aż do dołu do samego Vigo Di Fassa. Zaawansowani narciarze mogą pierwszego dnia wypróbować czarną trasę Alberto Tomby – to właśnie tutaj przez wiele lat mistrz odbywał swoje treningi. Cały region Val di Fassa to również Carezza, Campitello, Pera, Pozza i słynna Canazei, skąd startuje magiczna Sellaronda. W jeden dzień można objechać cały masyw skalny Sella (wymagany specjalny karnet z dopłatą). W każdej z wymienionych wiosek narciarskich połączonych jednym skipasem Val di Fassa rozciągają się przepiękne krajobrazy na wszechogarniające dolinę Fassa szczyty. Bezpośredni kontakt z naturą sprawia, że odpoczywa się tu „pełną piersią”. W ośrodku znajdują się liczne knajpki i restauracje oraz sklepy i wypożyczalnie.

Mapa Vigo Di Fassa

Hotel

Z oferty ponad 300 hoteli i 1300 miejsc w apartamentach Doliny Fassa wybraliśmy przepięknie zlokalizowany, przytulny i starannie wykończony hotel – perełkę. Do naszej dyspozycji sauna, sala odpoczynku, sala gier dla dzieci (bilard, piłkarzyki, videogames) oraz alpejska restauracja i „stube”, w którym będziemy degustować lokalne potrawy. Pokoje dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Do naszej dyspozycji są również apartamenty z aneksami kuchennymi oraz łazienkami z pralką z opcją self-catering. Nowy hotel, z eleganckim lobby usytuowany jest 200 m od niewielkiego centrum komercyjnego i oddalony o 900 m od centrum miasteczka Vigo. Na stoki dojeżdżamy klubowym autokarem (dla osób z wykupionym transportem). Dojazd do stoku około 5 min.

[/su_spoiler]

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email biuro@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą za. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum Fundacja: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK.

Ceny w Hotelu Crescenzia*** ze śniadaniami i obiadokolacjami
Dzieci z Sekcji Sportowej – kadra A460 €
Rodzice340 €
Samo szkolenie Race – 4 dni200 €
Przejazd busem Folgaria – Fassa – Zakopane80 €

W cenie: 5 noclegów, 5 śniadań i obiadokolacji, szkolenie dla dzieci 4,5h dziennie, opieka trenerska, ubezpieczenie NW/KL PZU Wojażer, ubezpieczenie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, ubezpieczenie Turystycznego Funduszu Pomocowego.
Cena nie zawiera: dojazdu, lunchy na stoku, skipassu, szkolenia narciarskiego dla dorosłych,  napoi do kolacji oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

 

Comments are closed.

Call Now Button