ENG                          

Grudzień Weekendówka Podhale 2021

0

kluszki2

sitnPZN.svgracing2NADRUKSKI-RACING-1

TERMIN: 16 – 20 grudnia 2020

MIEJSCE:
 Kluszkowce Ski, Polska

HOTEL: Gościniec Pieniński lub Korpałówka

Specyfikacja wyjazdu:

• wyjazd treningowy dla dzieci z Sekcji Sportowej oraz dorosłych,
•  trenujemy głównie GS i SL,
• dorośli szkolą się pod okiem Trenera Wojtka Gajewskiego i Radka Gronusia,
• podczas obozu dzieci startują w zawodach Ligi Małopolskiej lub Młodzieżowego Pucharu Polski,
• videocoachingi i wieczorne analizy techniki narciarskiej.

Region

Stacja narciarska cieszy się dobrą renomą wśród klubów narciarskich, a także SITN’u, to tutaj corocznie odbywają się Ogólnopolskie Mistrzostwa Instruktorów, a także kilkukrotnie finał Amatorskich Mistrzostw Polskich w narciarstwie Alpejskim. Stacja położona jest na stokach góry Wdżar – który jest wygasłym wulkanem, a ze szczytu widać piękną panoramę Tatr odbijających się od tafli zalewu Czorsztyńskiego. Stacja narciarska Czorsztyn-Ski udostępni nam stok treningowy na treningi Giganta i Slalomu www.czorsztyn-ski.com

zobacz-trasy-1

Hotel

Gościniec Pieniński Kluszkowce. Pokoje 3, 4 lub 5-osobowe z łazienkami z widokiem na Tatry, Pieniny lub Gorce. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, radio, stałe łącze internetowe, do naszej dyspozycji mamy również salę telewizyjną. W pensjonacie dostępna jest profesjonalna narciarnia, sala konferencyjna oraz sauna. Śniadania i ciepłe obiadokolacje jemy w hotelowej restauracji. Lunche dostajemy w hotelu w postaci lunch-pakietów.

Program obozu RACE CAMP

środa
wyjazd z klubu po szkole i dojazd do  Kluszkowców.

czwartek, piątek, sobota
śniadanie, wyjazd na stok w Kluszkowcach, 2 bloki treningowe z przerwą na lunch, każda z grup dziecięcych oraz grupa zaawansowanych dorosłych 1 trening GS lub SL i 1 trening jazdy zadaniowej, grupa dorosłych średnio-zaawansowanych 2 treningi jady zadaniowej, wieczorem video-analiza techniki w grupach i/lub wyjazd na baseny termalne. Zawodnicy startujący w zawodach rano start a po lunczu trening zadaniowy.
niedziela
śniadanie, wyjazd na stok w Kluszkowcach, 2 bloki skrócone treningowe z przerwą na lunch, wyjazd do domu około 14.00.

kasprowy5

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

W zależności od poziomu jazdy chętnych do szkolenia dorosłych zorganizujemy grupy szkoleniowe od średnio zaawansowanych po grupę trenującą GS i SL.

Baseny Termalne i Zajęcia Ponarciarskie

Po nartach duch klubowy nie pozwoli nam odpoczywać bezczynnie, będziemy korzystać z uroków nowoczesnego kompleksu basenów termalnych, saun i jacuzzi w Białce lub Szaflarach!

termy zako

Rezerwacje

 

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Cena

 młodzież i dzieci z sekcji sportowej ze szkoleniem sportowym1.450 PLN
 dorośli bez szkolenia narciarskiego 595 PLN

W cenie dla dzieci: 4 noclegi, 4 śniadania, 4 lunche na stoku i 4 kolacje, szkolenie narciarskie oraz całodobowa opieka, skipasy na 4 dni treningowe, zajęcia wieczorne, ubezpieczenie NW/KL. W cenie dla dorosłych: noclegi, śniadania, kolacje, ubezpieczenie NW/KL. Informacje: racing@sporteum.pl lub 729 041 479.

Dodatkowe koszty i dojazddojazd_własnyklubowy_bus

Dojazd autokarem lub klubowym busem oraz dojazdy na stoki170 PLN
Szkolenie narciarskie dla dorosłych przez 4 dni po 3,5 h dziennie400 PLN
Szkolenie narciarskie, lunche i skipassy na 4 dni dla dzieci z poza obozu990 PLN

 

 

Comments are closed.

Call Now Button