ENG                          

Rodzinny Obóz Tenisowy | Mazury Maradki

0

TURNUS: 23 – 30 czerwca i 20 – 27 lipca 2024
MIEJSCE: Maradki k. Ostródy

 

Zarezerwuj

MIEJSCE

Maradki – to piękne miejsce na Mazurach, spełniające nasze oczekiwania – jest bezpiecznie, czysto, wokół otacza nas natura, jeziora i lasy! Mamy tu do naszej dyspozycji świetne korty tenisowe, cudowne jezioro oraz masę szlaków na wycieczki. W okolicy obozowiska znajduje się baza wodna, w której dzieci mogą uczyć się pływać na kajakach, stadnina koni oraz leśne ścieżki rowerowe. W Maradkach organizujemy campy od wielu lat i zawsze są to niezapomniane przygody.

OŚRODEK

Ośrodek położony jest nad jeziorem Piłakno w kompleksie leśnym Maradzki Chojniak. Jezioro charakteryzuje duża głębokość oraz krystaliczna, pierwszej klasy czystości woda. Obszar objęty jest strefą ciszy, tworzy znakomity rezerwat przyrody i wspaniałe miejsce do wypoczynku. Wkomponowany w ten teren kompleks hotelowy spełnia wszelkie wymogi ekologiczne. Rozległy i malowniczo pofałdowany teren Ośrodka zapewnia komfort intymności i spokoju, ale też wiele rozrywek, np.: trzy korty tenisowe, bar z bilardem i kominkiem, kawiarnia na wolnym powietrzu, stół do ping-ponga, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, plac z zadaszeniem do grillowania i na ognisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów górskich, sauna, siłownia.

HOTEL

Do dyspozycji mamy pokoje hotelowe w Ośrodku Widok oraz komfortowe, aczkolwiek skromne domki w schludnym stylu. W każdym domku 2 sypialnie, łazienka i taras z widokiem na jezioro i piękny teren ośrodka. Wszystkie domki ustawione są bezpośrednio obok siebie. Każdy domek ma pełen węzeł sanitarny.

PROGRAM CAMPU DLA RODZICÓW

Obóz rodzinny ma formułę sportowo – rekreacyjną. Rodzice mają zapewnione 2h kortów dziennie (każda osoba dorosła) oraz czas wolny. Dla chętnych zorganizujemy sparingi oraz turniej w formule rodzinnej. Zachęcamy do wypożyczenia roweru lub do innych aktywności: kajaki, zwiedzanie Pałacu w Sorkwitach, treningi biegowe (świetne, płaskie trasy), pływanie w jeziorze.

PROGRAM CAMPU DLA DZIECI

Podczas campu realizujemy program sportowy dla dzieci. Codziennie przez 6 dni dzieci biorą udział w 5h zajęć w podziale na bloki treningowe:

 • zajęcia twórcze i integracyjne,
 • treningi tenisowe w tym ćwiczenia, sparingi oraz miniturnieje,
 • wycieczka rowerowa do rancha Zielony Koń
 • zabawy w wodzie, nad jeziorem z wykorzystaniem klubowych SUP’ów oraz kajaków.

09.30 – 10.00 poranny rozruch w formie muzycznej rozgrzewki

10.00 – 11.00 tenisowy blok treningowy

11.00 – 12.30 zajęcia wodniackie nad jeziorem, na plaży z SUP’ami i kajakami

12.30-15.00 przerwa na obiad z rodzicami

15.00 – 17.00 zabawy, przygody, podchody, wycieczki i rowery.

18.30 – kolacja z rodzicami

Będzie się działo*:

 • Przygoda z kajakami na bezpiecznej płytkiej wodzie rzeki Krutyni
 • Zabawy i wyścigi na SUP’ach
 • Test sprawnościowy wg Norweskiej Federacji Narciarskiej – celem sprawdzenia swojej kondycji w porównaniu z rówieśnikami
 • Podchody z wykorzystaniem mapy
 • Wyprawa na rancho i spotkanie z pasjonatami sztuki hippicznej w Zielonym Koniu
 • Ognisko z udziałem gościa specjalnego – nurkowie opowiedzą o swojej pasji i tajemnicach jeziora Piłakno

*zastrzegamy sobie prawo do zmiany w programie z przyczyn niezależnych od klubu, lub zależnych od pogody.

OPIEKA TRENERSKA I INSTRUKTORSKA

 • Wszyscy instruktorzy posiadają uprawnienia w dziedzinie tenisa lub sportu,
 • Nasza kadra wyróżnia się umiejętnością współpracy z dziećmi – cierpliwość, szacunek oraz odpowiedzialność i troska o dobrą zabawę przyświecają nam na każdym camp’ie,
 • Każdy z nas – instruktorów – ma swoją pasję, którą dzieli się z dziećmi i wdraża młodych ludzi w jej tajniki,
 • W zespole trenerskim jesteśmy nie tylko instruktorami i opiekunami – ale doskonale się znajmy, tworzy zgrany zespół i jesteśmy przyjaciółmi na co dzień,
 • Nasze priorytety to zgodnie z kolejnością: bezpieczeństwo dzieci, dobra atmosfera zabawy i aktywności, zaangażowanie wszystkich członków zespołu, nauka nowych umiejętności.

REZERWACJE

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENY

osoba dorosła w hotelu w pokoju dwuosobowym2 160 zł
dziecko do lat 12 z dwójką rodziców w pokoju hotelowym2 440 zł
dziecko do lat 12 z jednym rodzicem w pokoju hotelowym2 715 zł
osoba dorosła w domku 4-osobowym
1 999 zł
dziecko do lat 12 w domku 4-osobowym
2 370 zł
podatek klimatyczny płatny w recepcji hotelowej3,20 zł za osobę za dobę
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu obejmujące COVID i przypadki kwarantanny
5 % ceny pakietu

Cena zawiera: 7 noclegów w hotelu lub w domku, 7 śniadań, 7 obiadów i 7 kolacji, dla dzieci i młodzieży uczestnictwo w zajęciach campu 5h/dziennie x 6 dni, dla każdej osoby dorosłej 2h kortu wg grafika (bez trenera), możliwość konsultacji z trenerem w ramach wieczornych spotkań, wykorzystanie kąpieliska oraz boisk do siatkówki plażowej, w pokojach koce, pościel, ręczniki.
Cena nie zawiera: opłaty parkingowej, opłaty klimatycznej oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.
*Powyższa informacja jest zaproszeniem do zawarcia umowy turystycznej i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowa oferta zostanie przedstawiona po dokonaniu wstępnej rezerwacji w przesłanej do Państwa propozycji umowy turystycznej oraz ogólnych warunków wyjazdu turystycznego.

DOJAZD

własny około 200 km z Warszawy trasą na Mazury :).

Zarezerwuj

Comments are closed.

Call Now Button