ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinny wyjazd dla aktywnych Mazurski Raj | tenis | żagle | rowery | sport

0

AKADEMIA TENISOWA, PROGRAM ŻEGLARSKI, SPA, LASY, JEZIORA, ROWERY, SPACERY – CZYLI WAKACJE NA MAZURACH

TERMIN:  22 – 29 lipca 2023
HOTEL: Mazurski Raj
MIEJSCE: Polska, Ruciane Nida

 

Piaski niedaleko Rucianego Nida to malownicza wioska mazurska otoczona lasami i jeziorami. Pokoje hotelowe oraz luksusowe domki to oferta dla aktywnych rodzin z dziećmi. Gwarantujemy bezpieczny odpoczynek pełen sportu, w tym tenis, żeglarstwo oraz wyprawy rowerowe leśnymi szlakami. Dla pasjonatów tenisa zorganizowaliśmy Akademię Tenisową w formie sesji, sparingów i treningów. Tutejsza kuchnia stworzona jest z regionalnych mazurskich produktów, w której nie zabraknie również różnorodnych podróży kulinarnych do smaków z całego świata. Po zajęciach sportowych zapraszamy na zabiegi SPA, które są połączeniem tradycyjnych receptur z wykorzystaniem nowoczesnych metod w kosmetologii. W programie przewidzieliśmy minimum 2 turnieje tenisowe, akademię tenisową, codzienne konsultacje trenerskie (nasi niezastąpieni trenerzy doradzą, skorygują, ustawią chwyt, będą z nami na kortach przez cały dzień), program sportowo-zabawowy dla dzieci w wieku 3-15 lat, rozgrywki na profesjonalnych boiskach. Ponadto do wykorzystania przestronne kąpielisko nad jeziorem, kręgielnia, nocny klub i kawiarenka z tarasem. Wieczorami videocoaching, turniej kręglowy i disco.

REGION

Hotel Mazurski Raj położony jest wśród lasów Puszczy Piskiej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Goście mogą wypoczywać na sześciu hektarach przepięknego ogrodu, którego granice opływają wody jeziora Bełdany. Hotel posiada własny port i dostęp do jeziora. Bliskość Puszczy to gwarancja wielu atrakcji na lądzie. Goście spragnieni pieszych wycieczek, lub rowerowych rajdów po urokliwych leśnych terenach zyskają satysfakcję z wypoczynku na łonie natury.

INFRASTRUKTURA SPORTOWA i WYPOCZYNKOWA

Mazurski Raj pozwoli Ci odprężyć się w otoczeniu wspaniałej przyrody oraz aktywnie spędzić czas. Hotel oferuje SPA, które specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych ciała i twarzy, saunę oraz zewnętrzną balię. Na terenie hotelu znajdują się 4 oświetlone korty tenisowe o podłożu z mączki ceglanej, hala sportowa, siłownia oraz boiska do gry w koszykówkę, piłkę nożną i ręczną. W hotelu znajduje się również strefa rozrywki, w której skład wchodzą: sala bowlingowa, sala bilardowa, mini piłkarzyki, darts’y, dyskoteka i cocktail bar. Dla najmłodszych hotel oferuje „Junior Club”, plac zabaw w hotelowym ogrodzie oraz zajęcia z animatorami (w cenie) prowadzone w ciągu dnia.

HOTEL oraz WILLE RODZINNE

Hotel swoim gościom oddaje do użytku łącznie 65 pokoi w tym pokoje dwuosobowe z wyjątkowym widokiem na jezioro. Widok z pozostałej części pokoi dwuosobowych wychodzi na otaczającą hotel Puszczę Piską. Hotel posiada również pokoje Studio z możliwością wykorzystania sofy jako dostawki. Każdy z oferowanych przez nas rodzajów zakwaterowania to gwarancja komfortu i przyjemnego pobytu. Hotel również proponuje noclegi w willach znajdujących się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Bełdany. Po wyjściu na taras, czy spojrzeniu przez okno, goście domków mogą podziwiać bogactwo natury, jakie oferują Mazury. Imponujące Jezioro Bełdany oraz roztaczająca się nad nim roślinność tworzą zachwycający krajobraz o każdej porze dnia i nocy. Wille Rodzinne położone są na terenie przepięknego ogrodu, wśród zieleni i niczym nie zmąconej natury. Każdy posiada salon, sypialnię oraz taras wychodzący bezpośrednio na ogród. Pozwala to na spędzanie czasu na wolnym powietrzu w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół.

PROGRAM TENISOWY i SPORTOWY dla DOROSŁYCH

Dla chętnych fakultatywnie codziennie odbywa się Akademia Tenisowa: 1,5 h zajęć grupowych z trenerem. Świetne tereny leśne umożliwiają organizację wycieczek rowerowych. Lokalizacja ośrodka nad jeziorem, sprawia, że każdy z uczestników może codziennie wybrać ulubioną dyscyplinę wodną: kajaki, żeglarstwo, windsurfing, motorówki (wynajem sprzętu we własnym zakresie). Dorośli mają do dyspozycji klubowe SUP’y. 

dorosli

PROGRAM TENISOWY i SPORTOWY dla DZIECI

Codziennie proponujemy 5h zajęć grupowych, w tym Akademia Tenisowa, zajęcia nad jeziorem na bezpiecznym kąpielisku, zajęcia w hali sportowej, treningi z trenerem personalnym, zajęcia wodniackie i wspólne wieczory filmowe. Realizujemy sportowy program rozwoju motoryki i koordynacji dzieci według wytycznych Norweskiej Federacji Sportu Młodzieżowego. Świetne tereny leśne sprzyjają wyprawom rowerowym i survivalowym przygodom. Na koniec obozu Turniej Tenisowy oraz Olimpiada na wesoło i niespodzianki dla małych uczestników.

PROGRAM ŻEGLARSKI dla DZIECI

Dla dzieci w wieku 8-14 lat proponujemy dodatkowy program żeglarski i nauka pływania na Optymistach. W programie: nauka pływania na Optymistach, rejsy motorówką, ciąganie na bananie, nauka węzłów, nauka meteo i czytanie mapy. W programie zajęcia teoretyczne: budowa łódki, bezpieczeństwo na wodzie, nauka podstaw ratownictwa, pierwsza pomoc, używanie kamizelki ratunkowej, teoria żeglowania i prace bosmańskie. Zajęcia praktyczne: przygotowanie łódki, wodowanie i poruszanie się po łódce, sterowanie, pagajowanie, żeglowanie różnymi kursami względem wiatru, zwroty, przewrócenie oraz postawienie łódki, żeglowanie w parach oraz pojedynczo, cumowanie łódki do pomostu. Na koniec turnusu regaty! Poniżej foty z naszych szkoleń żeglarskich na Mazurach:

REZERWACJE

W recepcji klubu, na email: rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENY

osoba dorosła w pokoju hotelowym3 050  PLN
dziecko w wieku 6-12 lat z dwójką rodziców w pokoju z 6-cio dniowym programem sportowym2 650 PLN
dziecko w wieku 6-12 lat z jednym rodzicem w pokoju z 6-cio dniowym programem sportowymna zapytanie
dzieci do 5 lat z dwójką rodziców w pokoju na łóżku rodziców, bez wyżywienia i bez szkolenia sportowegoGRATIS

Cena dla osoby dorosłej zawiera: 7 noclegów, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, konsultacje trenerskie, wykorzystanie boisk, program wieczorny: turniej kręglowy, ognisko, organizacja innych aktywności sportowych i rekreacyjnych, opieka kierownika wyjazdu, ubezpieczenie NNW.
Cena dla dziecka zawiera: 7 noclegów w pokojach z rodzicami, 7 śniadań, 7 obiadokolacji, program tenisowy i sportowy, w tym: akademia tenisowa 6 dni x 1,5h, udział w turnieju w ramach akademii tenisowej, zajęcia sportowe 6 dni x 1,5h, zajęcia twórczo-przygodowe 6 dni x 1,5h, program wieczorny: turniej kręglowy, ognisko, opieka kierownika wyjazdu, ubezpieczenie NNW.
Cena nie zawiera: opłaty parkingowej, opłaty klimatycznej oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE  i DODATKOWE KOSZTY

Akademia Tenisowa dla dorosłych
(6 dni po 1,5h dziennie zajęć tenisowych w grupie)
795 zł
Akademia Żeglarska dla dzieci (6 dni po 3h dziennie)990 zł
program tenisowy, sportowym i przygodowy dla dzieci z poza obozu Klubu Sporteum – tylko w przypadku dostępności miejsc1 450 zł
podatek klimatyczny płatny w recepcji hotelowej2,20 zł za osobę za dobę
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
5% ceny pakietu

DOJAZD

własny około 200 km z Warszawy.

Comments are closed.

Call Now Button