ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Ferie I – Obóz Młodzieżowy Tonale

0

35Narty, snowboard, łyżwy, basen, imprezki & harce!

TERMIN: 26 stycznia – 2 lutego 2019ryanairtonale_small team_small PZN.svg sitn
MIEJSCE: Tonale, Włochy
HOTEL: Hotel ***

zarezerwuj

Specyfikacja wyjazdu:

•dla dzieci od 9 roku życia i dla młodzieży, dla deskarzy, narciarzy, race’erów i freestyle’rów,
• hotel w samym Tonale, oddalony 400 m od wyciągów,
• super szkolenie, fajna kadra instruktorska i dobra atmosfera,
• obóz do swojej dyspozycji ma całe piętro hotelu,
• wyprawa na lodowiec Presena,
• zawody narciarskie i snowboardowe na koniec obozu.

Region

Passo Tonale to stacja i wioska narciarska położona na przełęczy i otoczona trasami narciarskimi. Do naszej dyspozycji mamy ponad 100 km tras położonych od 1120 m w Ponte di Legno poprzez Tonale1884 m aż do 3100 m na  Lodowcu Presena. Na większości stoków są specjalnie wygrodzone start line’y treningowe o różnej długości i kontach nachylenia. W Tonale trenuje wiele klubów zarówno z Trentino jak i Lombardii. Dla freestylowcó do dyspozycji jest snowpark a dla riderów trasy w puchu zaraz przy wyciągach gdzie przy odrobinie szczęścia znajdziemy real powder! W wiosce jest mnóstwo pizzeri, sklepów, pubów i dwie dyskoteki :). Po nartach mamy do dyspozycji lodowisko, wypożyczalnia skuterów śnieżnych i kilka basenów.

Hotel

Super zlokalizowany i starannie wykończony hotel – perełka. W hotelu do dyspozycji mamy: salę odpoczynku, salę gier i zabaw dla dzieci (bilard, piłkarzyki, videogames) oraz alpejski bar Stube. Hotel położony jest w miasteczku Tonale na przełęczy ponad 1800 m.n.p.m., kilka minut na piechotę od tras narciarskich. Kilka lat z rzędu restauracja hotelowa została wyróżniona najwyższą oceną w serwisie Trip Advisor!

Program obozu

Podział na grupy ze względu na wiek i umiejętności uczestników. Zajęcia na stokach w godz. 9.30 – 16.00 z przerwą na lunch. Po obiadokolacji zajęcia integracyjne. Grupy od 6 do 8 osób na 1 instruktora, który jest też opiekunem. Szkolenie techniki, wizyty na snowparkach, rampy, hopy i inne atrakcje (dyskoteka, wyjścia na basen). Videocoaching.

Dzień narciarski Regiony treningów i wypraw
sobota

1Grand-Hotel-BiancaneveWieczorne spotkanie w hotelu: powitanie, omówienie programu oraz zasad na obozie, podział na grupy, sprawdzenie sprzętu, rozpakowanie.

 niedzielaFolgariaski-logoRozjeżdżenie w grupach z instruktorami. Wieczorne sanki na torze saneczkowym.
poniedziałekfolgaria Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach.
 wtorekfolgaria Szkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku. Wyjazd na lodowisko przed kolacją.
środa 3Szkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku. Nocna wyprawa w miasto.
 czwartek Folgariaski-logoDla Racingowców zawody narciarskie. Freestylowcy skaczą w Snowparku.
 piątek folgariaSzkolenie narciarskie i snowboardowe oraz zabawy w snowparku
piątek wieczór panoramica-800x520Uroczyste ogłoszenie wyników zawodów, rozdanie nagród i niespodzianek. Rozdanie pucharów oraz nagród. Freestylowa impreza podsumowująca obóz.

snowboard

Rezerwacje

zarezerwuj

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 200 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Cena

 Młodzież i dzieci650 €

W cenie: 7 noclegów, 7 śniadań i obiadokolacji, dojazd autokarem, szkolenie narciarskie i snowboardowe, opieka instruktorów i wychowawców, klubowe zawody narciarskie, program wieczorny, spotkania integracyjne, zajęcia wieczorne, ubezpieczenie NW/KL Signal Iduna, opieka pilota. Cena nie zawiera: skipassu oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.

Dodatkowe kosztybus

SKIPASS
Skipass 6-dniowy:134 € młodzież urodzona po 30.11.2002
186 € młodzież urodzona przed 30.11.2002
Kaucja za karnet – 5 euro

zarezerwuj

 

Comments are closed.

Call Now Button