ENG                          

Narty na Zdrowie Białka 2019

0

bukowinaregion
bandiera polonia

12 – 19 stycznia 2020ski-fastlogoPZN.svgsitn9
MIEJSCE:
Białka Tatrzańska, Polska

HOTEL: Pensjonat Góralski

Specyfikacja wyjazdu

• obóz przeznaczony dla dzieci po transplanacji nerki oraz dzieci z arytmią serca,
• szkolenie narciarskie dla dzieci,
• zawody narciarskie z medalami i pucharami,
• po porannych treningach codziennie lekcje 2-3 h z pomocą trenerów.

Region

Białka Tatrzańska to świetnie rozwinięta stacja, nowoczesne wyciągi krzesełkowe, stoki przy pensjonacie specjalnie przygotowane dla dzieci oraz przedszkola narciarskiego. Dużą atrakcją są Termy Bania, czyli nowoczesny kompleks basenów termalnych i Aquapark o powierzchni lustra 1380 m². Woda termalna parku pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów i w basenach ma temperaturę ok. 30 st. C. Region w południowej Polsce u północnego podnóża Tatr  w dorzeczu górnego Dunajca , poniżej ujścia Białki. Podhale zajmuje środkową część Kotliny Podhala,  na południu wkracza w Tatry. Jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich  regionu ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych jest Białka Tatrzańska oddalona od Zakopanego 20 km.  Bardzo bogata infrastruktura narciarska składająca się z kilku nowoczesnych wyciągów krzesełkowych, wielu stoków sztucznie naśnieżanych i wielu stoków przygotowanych dla dzieci  zapewni potrzeby początkujących i oczekiwania najbardziej wymagających.

Pensjonat Góralski

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku, 1 km od wyciągu, 10 minut pieszo lub 1 przystanek bezpłatnym skibusem. Gospodyni serwuje tradycyjną domową kuchnię góralską, pyszne naleśniki, wielkie schabowe oraz niezapomniane zrazy. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. Do naszej dyspozycji świetlica, zabawy i imprezy po nartach. Dla rodzin z dziećmi usytuowanie hotelu jest idealne, bowiem pieszo dojdziemy z pociechami do wyciągu , na którym najmłodsi wygodnie wjadą na łagodny stok.

pensjonat

Dojazd

Własny.

Cena obozu

Dzieci do lat 14,99
2020 PLN
Dzieci powyżej 15 lat2085 PLN
Rodzice dzieci855 PLN
W cenie: 7 noclegów, 7 śniadań, obiadów i kolacji, skipass na 6 dni Tatra Ski na 8 regionów narciarskich łącznie ze Słowacją, szkolenie narciarskie przez 6 dni oraz opieka trenerów, ubezpieczenie NW/KL.

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 729 041 479, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Fundacja Klub Sporteum: 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

 

Comments are closed.

Call Now Button