ENG                          

Obóz Tenisowy | Jastarnia

0

TURNUSY:  1-8 lipca | 8-15 lipca
MIEJSCE: Półwysep Helski, Jastarnia

linia zielona 9-16

MIEJSCE

Jastarnia – to piękne miejsce nad polskim morzem, idealne na organizację obozów dla dzieci i młodzieży. Znajduje się tam wiele atrakcji, zarówno dla osób lubiących sporty wodne, jak i tych, którzy wolą spędzać czas na lądzie. Na terenie obozowiska znajduje się baza wodna, w której dzieci mogą uczyć się pływać na desce windsurfingowej, czy na desce SUP, korty tenisowe oraz boisko do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki. Obozy dla dzieci i młodzieży organizowane w Jastarni to gwarancja niezapomnianych wakacji pełnych wrażeń i przygód.

OŚRODEK

Ośrodek położony nad brzegiem Zatoki Puckiej to esencja wakacyjnej zabawy, sportu i surferskich klimatów! Na spocie króluje pasja do sportów wodnych, kreatywnych pomysłów i znakomitej zabawy, infrastruktura, zaprojektowana jest dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku i szerokiego wyboru aktywności sportowo-rekreacyjnych. Otwarty w 2015 roku Camping Molo Surf SPOT Jastarnia to kontynuacja projektu bazy sportowo-rekreacyjnej MOLO SURF, działającej na Półwyspie Helskim od 2011 roku. Przepięknie położony Molo Surf to camp zlokalizowany bezpośrednio na plażach Jastarni z nowoczesnym zapleczem sanitarnym i bogatą infrastrukturą sportową, uzupełnioną o restaurację, CHiLLiBar, stylowy plac zabaw, freestyle’owe huśtawki oraz boiska sportowe a nawet sklepik spożywczy. Centrum wind & kite Molo Surf to przede wszystkim doskonały poziom szkolenia windsurfingu, kitesurfingu i wake’a, szkolenia na katamaranach i optymistkach. Do dyspozycji obozu również wszelkie sprzęty wodniackie takie jak miedzy innymi kajaki, pontony, sup’y i pianki. Zakwaterowanie w nowych domkach typu przyczepy, 4-5 osobowych. Nowoczesne sanitariaty 30 m od obozowiska.

ZAKWATEROWANIE

Dzieci mieszkają w nowych, czystych domkach kontenerowych urządzonych mebelkami z IKEA. Domki kontenerowe są skromnie urządzone, aczkolwiek są łatwe w utrzymaniu porządku, mają nowoczesny wystrój i spisują się dużo lepiej niż przyczepy campingowe. Wszystkie domki ustawione są bezpośrednio obok siebie w formie kolorowego obozowiska. W ramach obozowiska mamy na wyłączność do wykorzystania dla naszego obozu przestrzenne zadaszone patio z pufami i leżakami, 4 łazienki (łącznie 10 prysznicy i WC) oraz klubowy sprzęt sportowy. Obozowisko, w którym zakwaterowani są uczestnicy jest wydzielone, bezpieczne i przeznaczone tylko dla uczestników obozu SPORTEUM.

TRENINGI TENISOWE

Treningi tenisowe to główny punkt programu sportowego. Na treningach tenisowych uczestnicy pod okiem doświadczonych trenerów sekcji sportowej kadry Sporteum mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności tenisowych i poprawienia kondycji fizycznej.
Program obejmuje 6 sesji po 3 godziny treningu dziennie, co daje łącznie 18 godzin treningu w ciągu tygodnia. Dodatkowo wieczorem organizowane są sparingi, które pozwalają na praktyczne zastosowanie ćwiczeń i technik poznanych podczas treningów.
Treningi odbywają się na kortach tenisowych, które znajdują się w różnych miejscach – na Camp Molo, na Orliku w Jastarni lub na kortach ziemnych w mieście Hel. Dzięki takiej różnorodności uczestnicy obozu mają możliwość trenowania różnych nawierzchni i dostosowywania swoich umiejętności do różnych warunków.
Na koniec turnusu organizowany jest turniej, w którym biorą udział wszyscy uczestnicy. Zawodnicy rywalizują między sobą o puchary i nagrody, co dodatkowo motywuje ich do ciężkiej pracy na treningach.
Treningi są ważnym elementem, który pozwala uczestnikom na rozwijanie swoich umiejętności tenisowych, poprawę kondycji fizycznej oraz na rywalizację na turniejach.

SPORT, PRZYGODA I MORSKA BRYZA

Rozwój ogólnofizyczny i koordynacyjny jest kluczowy dla młodych sportowców, dlatego codziennie zapewniamy im różnorodne aktywności. Na przykład, organizujemy treningi kondycyjne w lesie, które obejmują biegi, zabawy biegowe i rozciąganie. Na plaży odbywają się z kolei zorganizowane treningi, które kończą się kąpielą morską. Do tego dochodzi gra w siatkówkę plażową i aktywny wypoczynek na plaży. Na boisku sportowym prowadzimy ćwiczenia obwodowe koordynacyjne z wykorzystaniem drabinek, grzybków, pachołków i taśm. Oprócz tego, organizujemy wyprawy rolkowe wzdłuż półwyspu – bierzemy rolki i ochraniacze na kolana i łokcie. Oferujemy też gry terenowe na bunkrach, przy leśnej wieży widokowej oraz ambony myśliwskiej. Na zakończenie dnia organizujemy ognisko na plaży od strony zatoki.

ROLKI

Uczestnikom obozu proponujemy niesamowitą przygodę z jazdą na rolkach. Zajęcia te są wspaniałym sposobem na rozwijanie koordynacji i równowagi.
Dla początkujących uczestników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą na rolkach, przygotowaliśmy specjalne ćwiczenia, które pomogą im nauczyć się jeździć od zera. Kadra trenerska będzie udzielać wsparcia i doradzać w kwestii techniki i bezpieczeństwa.
Dla bardziej zaawansowanych uczestników, którzy już potrafią jeździć na rolkach, przygotowaliśmy specjalne ćwiczenia, które pomogą w doskonaleniu techniki jazdy. Zajęcia te skupiają się na rozwijaniu równowagi, szybkości i precyzji ruchów.
Poza treningami, proponujemy również wiele ciekawych zajęć, w tym turniej hokeja na rolkach. Podczas zajęć drużyny będą rywalizować ze sobą w różnych grach i zabawach na rolkach, a także uczyć się podstaw hokeja na rolkach.
Dzięki tym zajęciom, dzieci będą miały okazję nauczyć się nowych umiejętności, rozwijać swoją sprawność fizyczną i spędzać czas aktywnie i wspaniale się bawiąc.

REZERWACJE

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu2 710 PLN
dla chętnych kurs windsurfingowy 5 dni x 2 godz. 500 PLN
Dojazd PKPokoło 210 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu5 % ceny pakietu


W cenie: zakwaterowanie w domkach 4-5 os., łazienki i prysznice na terenie obozu, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), 3h zawodniczego treningu tenisowego dziennie + sparingi i turnieje,  program sportowy poza treningami tenisowymi, program integracyjny wieczorami (turnieje rekreacyjne, ogniska, wyprawy na zachód słońca, gry terenowe), wykwalifikowana kadra w tym mentoring trenera sekcji zawodniczej, dla każdego uczestnika koszulka i dyplom oraz nagrody i puchary dla zwycięzców,  ubezpieczenie NW/KL PZU. Dodatkowo cały program obozu sportowego ze zajęciami na motorówce, rolkach, zajęcia SURF’ingowe i SUP.
Cena nie zawiera: dojazdu PKP, kursu Windsurfingowego, innych świadczeń nie ujętych w cenniku.


Zachęcamy, zajrzyj do naszych kultowych relacji obozowych na FB. Zobaczysz, poczujesz, pojedziesz!

 

Jastarnia – zdjęcia z obozów 2019          Jastarnia – zdjęcia z obozów 2021

Comments are closed.

Call Now Button