ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Race Camp Tonale Grudzień 2018

0

TERMIN: 1-8 grudnialotttonale_small 2018team_small PZN.svg sitn
MIEJSCE: Passo Tonale Włochy
•  HOTEL: Hotele przy stoku

Specyfikacja wyjazdu:

•   szkolenie RACE,
•  śpimy w bazie klubowej Tonale Race Base,
•  videocoaching i wieczorne analizy techniki narciarskiej,
•  zapraszamy również rodziców, opis propozycji dla rodziców znajdziecie pod linkiem: sporteum.pl/freeski2018

Region

Passo Tonale to stacja i wioska narciarska położona na przełęczy i otoczona trasami narciarskimi. Do naszej dyspozycji mamy ponad 100 km tras położonych od 1120 m w Ponte di Legno poprzez Tonale1884 m aż do 3100 m na  Lodowcu Presena. Na większości stoków są specjalnie wygrodzone start line’y treningowe o różnej długości i kontach nachylenia. W Tonale trenuje wiele klubów zarówno z Trentino jak i Lombardii. Dla maluchów kilka minut spacerkiem od naszego hotelu są ogólnodostępne wyciągi taśmowe i przedszkola narciarskie. W wiosce jest mnóstwo pizzeri, sklepów, pubów i dwie dyskoteki :). Po nartach mamy do dyspozycji lodowisko, wypożyczalnia skuterów śnieżnych i kilka basenów.

Apartamenty

Klubowa baza Tonale Race Base w rezydencji La Tonalina położonej na naszym stoku treningowym.

Możliwy przelot Ryanair do Mediolanu-Bergamo

Jeżeli ceny biletów będą korzystne, wszystkie lub część dzieci może polecieć Ryanairem do Mediolan-Bergamo skąd odbierze je bus klubowy. W takiej sytuacji cenę odpowiednio przekalkulujemy.

 KOSZT
Zawodnicy Sporteum Racing Team zakwaterowani w apartamencie klubowym. Zmieścimy 6 dzieci. Kryterium pierwszeństwa będą zgłoszenia potwierdzone zaliczką za wyjazd. 710 EUR
Zawodnicy Sporteum Racing Team zakwaterowani w apartamencie wynajętym w tej samej rezydencji 810 EUR

W cenie: 7 noclegów, 6 dniowy skipass, wyżywienie robione przez trenerów oraz zawodników w apartamentach, dojazd klubowym busem, ubezpieczenie NW i KL, ubezpieczenie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Dodatkowe informacje: Patrycja Zaborowska racing@sporteum.pl lub 729 041 479.

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email racing@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum Fundacja Promocji Sportu Numer Rachunku 82 1020 1042 0000 8502 0315 9704.

 

Comments are closed.

Call Now Button