ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Race Camp Suche 1-7 lutego 2021

0

bandiera polonia

TERMIN: 1 – 7 lutego 2021PZN.svgsitnSekcja RACING Sporteumtermy
MIEJSCE: Suche, Zakopane Polska
HOTEL: pensjonat z basenem

Specyfikacja wyjazdu:

• obóz dedykowany Narciarskiej Sekcji Sportowej,
• na obóz mogą również pojechać rodzice lub opiekunowie najmłodszych naszych zawodników,
• w planie start w zawodach narciarskich MOZN,
• przy dobrych warunkach treningi na Kasprowym,
• wieczorne imprezy góralskie, wyjście do aquaparku, łyżwy, snowtubing…

Na obozie codzienne treningi RACE na stoku zawodów Suche oraz przy dobrych warunkach treningi na Kasprowym Wierchu. Na obozie nie ma czasu na nudę, od rana trenujemy i bawimy się wolną jazdą na nartach a po południu i wieczorami wyruszymy na ciekawe wycieczki na baseny termalne, zjeżdżalnie, lodowiska czy saneczki. Dorosłych zapraszamy na szkolenie narciarskie oraz atrakcje wieczorne.
bialka region

1_mapa_bialka-tatrzanska_2120312038

Region

W zalezności od warunków na stokach mamy w planach treningi na stoku zawodów MOZN w Suchem, treningi U Jędrola, na Kasprowym Wierchu. Do naszej dyspozycji róznież będą stoki w Białce i Jurgowie.

bialkanocregion

Dom góralski U Jędrola

Kameralny dom w stylu zakopiańskim z domową atmosferą i przytulnymi pokojami z łazienkami u podnóża stoku narciarskiego z trasami treningowymi GS i SL oraz wyciągiem taśmowym dla przedszkola narciarskiego. W Pensjonacie do naszej dyspozycji jest wewnętrzny basen, sauna oraz przestronne sale do zabaw i treningów. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę. Ponadto w Pensjonacie: pyszna domowa kuchnia, dostęp do Internetu poprzez WIFI, świetlica z TV, disco, ping pong, bilard, duży teren z możliwością zabaw dla dzieci i zjeżdżania na sankach oraz wygodny parking.

Treningi sportowe GS i SL

Treningi na Kasprowym

Jeżeli pogoda dopisze planujemy przeprowadzenie 1-2 dni treningowych na Kasprowym Wierchu na Hali Gąsienicowej.

Starty w zawodach MOZN

Podczas obozu odbędą się zawody Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego. Chętni zawodnicy będą mogli w nich wystartować.

Bezpieczeństwo na stoku

Bezpieczne narciarstwo jest dla nas priorytetem. Na początku każdego turnusu dzieci przechodzą szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz poznają Dekalog Narciarza w sposób zabawowy i z humorem, aczkolwiek z nastawieniem na dokładne wytłumaczenie powagi omawianych sytuacji.

Zajęcia sportowo-przygodowe po nartach

• codziennie streaching i sportowe i animacje,
• zajęcia edukacyjne na temat bezpiecznego zachowania na stoku – pokażemy zabawne filmiki instruktażowe, odegramy scenki ilustrujące niebezpieczne sytuacje na nartach, a na koniec sprawdzimy w quizie z wiedzy i nagrodzimy najaktywniejszych uczestników,
• sesje videocoaching, czyli obejrzymy filmy nagrane podczas zajęć narciarskich, a trenerzy przeanalizują technikę oraz poradzą, jak skorygować błędy,
• popołudniami ruszymy do Aquaparku i Term Bania, na snow tubing i saneczki!

termybiałka

Szkolenie narciarskie dla dorosłych

Na obozie przewidujemy szkolenie sportowe na tyczkach dla osób od średnio-zaawansowanych po ekspertów. Program szkoleniowy obejmuje zarówno codzienny trening na tyczkach, zadaniówkę jak i sesje videocoachingowe w hotelu lub podczas lunchy. Celem szkolenia jest podniesienie naszych umiejętności jazdy po slalomach oraz jazdy wolnej. A co najważniejsze duch rywalizacji oraz zabawa w doborowym towarzystwie.

dorosli bialka1

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem..

Cena, dodatkowe koszty i dojazdbus

obóz dla dzieci ze szkoleniem sportowym1 790 PLN
rodzice 1 190 PLN
dojazd autokarem lub klubowym busem oraz transport na miejscu190 PLN
szkolenie narciarskie dla dorosłych przez 5 dni po 3h dziennie 400 PLN
skipasy w zależności od ośrodków, w których będziemy trenowali
około 65 zł dziennie
Szkolenie narciarskie dla dzieci spoza obozu1.200 PLN

W cenie obozu: 6 noclegów, 6 śniadań, 7 obiadów i 6 kolacji, 6,5 dnia szkolenia narciarskiego RACE dla dzieci min 4h dziennie, program wieczorny, zajęcia sportowe dla dzieci, ubezpieczenie NW/KL. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, skipasu, wpisowego na zawody, przygotowania nart do treningów i zawodów, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Zniżki oraz dodatkowe informacje: racing@sporteum.pl lub 796 998 234.

 

Comments are closed.

Call Now Button