ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Rodzinny Wyjazd Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkach

0

Rodzinny Obóz Tenisowo – Sportowy w Starych Jabłonkachanders_logo

 

AKADEMIA TENISOWA, SIATKÓWKA, TRENINGI BIEGOWE, JOGA, PILATES, ROWERY

TERMIN:  19-26 sierpnia 2023
MIEJSCE: Stare Jabłonki, blisko Ostródy
Dla rodzin z dziećmi, dla zaczynających swoją przygodę

Pasek z ikonkami jabl

O naszym klubowym, tenisowym, obozie rodzinnym w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders SPA krążą już legendy i to najlepiej świadczy o atmosferze tego niezwykłego spotkania klubowiczów. Tenis oraz sportowe zajęcia, w formie sesji, sparingów, treningów oraz akademii, stanowią podstawę naszej aktywności obozowej. Ale nie zapominamy o przyjemnościach podniebienia, bowiem szef kuchni w hotelu zaskakuje każdego wieczora nowymi specjałami i rarytasami. Nie tylko Panie korzystają z oferty SPA i w związku z tym często spotykamy się nie tylko na kortach, ale również na basenie czy po masażu w przytulnym kąciku relaksu. W programie przewidzieliśmy minimum 3 turnieje tenisowe, akademię tenisową i codzienne konsultacje trenerskie. Nasi niezastąpieni trenerzy doradzą, skorygują, ustawią chwyt, będą z nami na kortach przez cały dzień. Program sportowo-zabawowy dla dzieci w wieku 3-15 lat, rozgrywki na profesjonalnych boiskach do siatkówki plażowej. Ponadto do wykorzystania przestronne kąpielisko nad jeziorem, kręgielnia, nocny klub i kawiarenka z tarasem. Wieczorami videocoaching, turniej kręglowy i disco.

REGION

Hotel Anders*** położony jest w spokojnej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach Zachodnich, na szlaku wodnym Kanału Elbląskiego, 5 km od Ostródy. Hotel mieści się nad brzegiem czystego Jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu lasów rezerwatu Sosny Taborskiej. Wspaniałe ścieżki piesze i rowerowe.

INFRASTRUKTURA SPORTOWA i WYPOCZYNKOWA

Hotel Anders**** zapewnia bardzo wysoki standard pobytu. Do naszej dyspozycji basen i SPA, 4 korty tenisowe z naturalną nawierzchnią mączkową, sala do squasha, siłownia, kręgielnia, wypożyczalnia sprzętu wodnego, wypożyczalnia rowerów, małpi gaj dla dzieci, klubik i animatorki dla dzieci, bogaty program zajęć wieczornych dla dzieci i dorosłych prowadzonych przez kadrę Sporteum.

HOTEL oraz MAZURSKIE CHATY

Do dyspozycji gości komfortowe pokoje w hotelu z krytym basenem, SPA, kręgielnią, squashem, restauracjami, barami oraz Night Clubem. Na terenie ośrodka znajdują się również nowocześnie urządzone Chaty Mazurskie, czyli  komfortowe domki 2-pokojowe z salonem, całoroczne. W ramach pakietu mamy śniadania i obiadokolacje w formie obfitego bufetu, woda, kawa i herbata do posiłków.

PROGRAM OBOZU

Zajęcia tenisowe i sportowe dla dzieci i dorosłych, z podziałem na wiek i umiejętności. Wieczorami bogaty program towarzyski i imprezowy: ognisko, kręgle, disco, mini kino, koncerty.

PROGRAM TENISOWY DLA DOROSŁYCH

Codziennie Akademia Tenisowa: 1,5 h zajęć grupowych z trenerem, codziennie sparingi na korcie, udział w turniejach tenisowych: singlowym i deblowym, codziennie rozgrywki siatkówki plażowej, videocoaching. Każdy uczestnik gra min. 2,5hdziennie. Każdy uczestnik przypisany jest do grupy treningowej, która trenuje z trenerem przez 1,5h. Równolegle na korcie przez cały dzień odbywają się konsultacje trenerskie – 1 trener na 3 kortach podpowiada, koryguje i pomaga wszystkim graczom. W czasie wyjazdu odbędą się minimum 3 turnieje: singlowy pań, singlowy panów oraz mixt, ponadto planujemy turnieje deblowe pań i panów.

dorosli

PROGRAM TENISOWY i SPORTOWY dla DZIECI

Codziennie 5 h zajęć, w tym: Akademia Tenisowa, zajęcia na basenie, zajęcia sportowe oraz gry i zabawy integracyjne. Na koniec obozu Turniej Tenisowy. Dla chętnych szkolenie żeglarskie – od 2 do 3 h zajęć żeglarskich dziennie z instruktorem na jachcie kabinowym.

PROGRAM ŻEGLARSKI dla DZIECI

Dla dzieci w wieku 8-14 lat proponujemy dodatkowy program regatowy i nauka pływania na Optymistach.

W programie: nauka pływania na Optymistach i w załogach na jachtach kabinowych, nauka czytania wiatru i praca na żaglu, tworzenie węzłów żeglarskich, wstęp do techniki regatowej. W programie zajęcia teoretyczne: budowa łódki, bezpieczeństwo na wodzie, nauka podstaw ratownictwa, pierwsza pomoc, używanie kamizelki ratunkowej, teoria żeglowania i prace bosmańskie. Zajęcia praktyczne: przygotowanie łódki, wodowanie i poruszanie się po łódce, sterowanie, pagajowanie, żeglowanie różnymi kursami względem wiatru, zwroty, przewrócenie oraz postawienie łódki, żeglowanie w parach oraz pojedynczo, cumowanie łódki do pomostu. Na koniec turnusu regaty! Poniżej foty z naszych szkoleń żeglarskich na Mazurach.


REZERWACJE

W recepcji klubu, na email: rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 900 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENY

osoba dorosła w domku2 895 zł
dziecko do lat 12 w domku2 520 zł
osoba dorosła w hotelu w pokoju dwuosobowym3 615 zł
dziecko do lat 12 z dwójką rodziców w pokoju hotelowym2 575 zł
dziecko do lat 12 z jednym rodzicem w pokoju hotelowym2 925 zł
dziecko do lat 3 bez szkolenia sportowegoBezpłatnie
szkolenie żeglarskie dla dzieci990 zł
podatek klimatyczny płatny w recepcji hotelowej2,50 zł za osobę za dobę
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu obejmujące COVID i przypadki kwarantanny
5 % ceny pakietu

Cena zawiera: 7 noclegów w domkach 4-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym lub pokojach hotelowych, 7 śniadań w formie bufetu, 7 obiadokolacji w formie bufetu, uczestnictwo w akademii tenisowej 1,5h dziennie, wykorzystanie kortu przez każdego uczestnika minimum przez 2h dziennie, zabawy dla dzieci w wieku 3-6 lat w miniprzedszkolu od poniedziałku do piątku, zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 3-6 lat codziennie przez 2h oraz dla dzieci 7-12 lat przez 4h dziennie, udział turniejach oraz pomoc trenerska w formie konsultacji (1 trener na 3 korty), wykorzystanie krytego basenu oraz boisk do siatkówki plażowej, program wieczorny: turniej kręglowy, videocoaching, bal sportowców.
Cena nie zawiera: opłaty parkingowej, opłaty klimatycznej, oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku.


DOJAZD

własny około 200 km z Warszawy trasą E77 kierunek Gdańsk.

Comments are closed.

Call Now Button