ENG                          

SPORTEUM NA MALCIE!

0

W sporteum dbamy nie tylko o sportowe umiejętności naszych podopiecznych, jako klub, który jest otwarty na rynki zagraniczne, który organizuje już od kilku lat wyjazdy  do Włoch, Chorwacji czy Austrii mamy świadomość jak ważny w dzisiejszych czasach jest język angielski, dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkowy obóz języka angielskiego na słonecznej Malcie!

Garść powodów i ciekawostek dla których to właśnie Malta jest krajem, w którym nasi podopieczni szlifują swój kunszt językowy!

Kursy językowe dla dzieci na anglojęzycznej wyspie Malta,
> najlepsi nauczyciele akademiccy, tylko certyfikowani dyplomami Cambridge,
> angielski jest na Malcie językiem urzędowym,
> anglojęzyczne środowisko sprawia, że  dzieci efektywnie uczą się podczas całego kursu,
> otaczający język angielski powoduje, że dzieci uczą się również poprzez codzienne relacje,
> bezpieczna, ciekawa i wesoła atmosfera nauki i imersji w anglojęzyczną komunikację,
> doskonałe warunki zakwaterowania w kampusie z basenem w centralnej części,
> słońce przez 88% dni roku i ciepło – śr. temp w st. C w miesiącach IV – 20, V – 21, VI – 24,
> Malta należy do EU i została uznana trzecim najbezpieczniejszym państwem świata wg. rankingu The Wall Street Journal 2015,
> świetne połączenie lotnicze, Wizzair oraz Ryanair z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Gdańska i Wrocławia

87 000 osób przyjechało na Maltę w 2018 roku, aby uczyć się języka angielskiego. Turyści językowi wydali łącznie 137 milionów euro.

Powodów dużego zainteresowania wyspami maltańskimi jako miejscem do nauki angielskiego jest kilka. Po pierwsze język angielski jest na Malcie, obok rodzimego języka maltańskiego, drugim językiem urzędowym (to pozostałość po dawnej kolonii brytyjskiej). Przyjazny w ciągu całego roku klimat, liczne atrakcje turystyczne oraz piękna architektura przyciągają uczniów z całego świata. Do ich dyspozycji jest ponad 40 szkół językowych oferujących kursy dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Najwięcej uczniów przyjeżdża tradycyjnie podczas wakacji. Na lipiec w 2018 r. przypadło 23% wszystkich przyjazdów, na czerwiec –12%, sierpień – 11%. Turyści z segmentu EFL (English as a Foreign Language) stanowili 3,4% całego ruchu turystycznego na Malcie.

Średnio kursanci spędzili na Malcie 2,5 tygodnia.

Najwięcej kursantów przyjechało z Włoch – 27% wszystkich turystów językowych, Niemiec (12%) i Francji (10%). W ciągu 5 lat liczba kursantów z Polski wzrosła dwukrotnie. W 2014 r. w kursach językowych na Malcie wzięło udział 2 045 Polaków (2% wszystkich uczniów), a w 2018 r. – 4 500 (5% wszystkich uczniów).

Po więcej szczegółów dotyczących wyjazdu na Maltę zapraszamy na:

https://sporteum.pl/english-camp-malta-2019/

Źródło:
http://ttg.com.pl/do-you-speak-english-na-malcie/
https://sporteum.pl/english-camp-malta-2019/

Leave A Reply

Call Now Button