ENG                          

Szczęśliwe Dziecko na wakacjach.

0

Słońce, morska bryza, górski wietrzyk, czyste jeziora… tyle ciekawych rzeczy zdarzy się podczas nadchodzących wakacji. A jednak każdy Rodzic z pewną obawą podchodzi do wakacyjnych przygód swej pociechy. Pojawiają się pytania: czy poradzi sobie sam na obozie, czy pozna miłych kolegów, czy opiekunowie zrozumieją potrzeby mojej malutkiej córeczki, czy obiady będą pyszne, czy zabawy nie będą niebezpieczne, czy ratownik będzie na kąpielisku… Pytania można mnożyć, strach rośnie, dziecko chce jechać na wakacje, Rodzice mają określone limity dni na urlop. Co robić?

Istnieje możliwość wysłania pociechy na samodzielny wyjazd. Są różne rodzaje tego typu wypoczynku: kolonie, wycieczki a także obozy (najczęściej tematyczne). Wybór jest ogromny, zatem czym się kierować? Przede wszystkim ważna jest odpowiedź na pytanie, kto jest organizatorem? Czy firma działa długo na rynku? Czy ma referencje? Czy ktoś ze znajomych korzystał z jej usług. Co więcej warto dokładnie przeczytać program wyjazdu i upewnić się, że zostanie zrealizowany przez kompetentne osoby (referencje, certyfikaty, licencje i uprawnienia).

Ciekawą koncepcją jest wysłanie Dziecka na obóz sportowy – gdzie dokładnie opisany jest zakres zajęć, dzieci nauczą się nowych umiejętności, wrócą pewniejsze siebie i swych umiejętności, które łatwo zweryfikować już podczas 2 tygodni wakacji. Sport uczy radości ze współpracy z rówieśnikami, pokazuje jak zdrowo rywalizować, podnosi samoocenę i działa niezwykle integrująco. Po obozach sportowych dzieci nawiązują wspaniałe przyjaźnie, które trwają jeszcze długo po wakacjach. Sport bardzo korzystanie wpływa na psychikę oraz kondycję fizyczną dziecka.

Jako klub z wieloletnim doświadczeniem, możemy poszczycić się ciekawą ofertą obozową dla dzieci i młodzieży, sprawdź:  https://sporteum.pl/wyjazdy_letnie/

Ale co jeśli dziecko jest za małe na samodzielny obóz a my nie możemy pojechać razem z nim na wyjazd rodzinny? Czy nasza pociecha ma spędzić wakacje przed komputerem? Absolutnie nie!
Oprócz wyjazdów możemy zorganizować  naszemu dziecku niezapomniane sportowe wakacje  w Warszawie!

Półkolonie w SPORTEUM.
Mamy niezwykłą propozycję aktywnego wypoczynku, pełnego sportu, przygód i zabawy we wspaniałej atmosferze klubu tenisowego wśród rówieśników i relaksującej przyrody. Najbardziej prestiżowa dyscyplina sportu, jaką jest tenis, do tego duża dawka gier zespołowych i zabaw w terenie oraz garść artystycznych zajęć – oto zarys propozycji na spędzenie wesołych i bezpiecznych wakacji w leśnym zakątku Warszawy.
6 programów tematycznych m.in.:

– „Survival” – Jak przetrwać w puszczy w XXI wieku? Nauczymy Was! Kompasy, mapy, poszukiwanie skarbów, nauka kierunków świata i zdobywanie umiejętności rozumienia przyrody! Zbudujemy szałas, ułożymy ognisko, poznamy rodzaje drzew i dowiemy się, gdzie jest koniec świata.

– „SPORT&FUN” – Tenis, żagle, wspinaczka, pływanie, koszykówka, siatkówka plażowa – wszystkie dyscypliny spróbujemy, na wesoło, na sportowo, bez stresu. Idealny wybór dla chcących spróbować swych sił w wielu ciekawych dyscyplinach. Ten program półkolonii daje możliwość odkrycia w sobie nowych talentów, które w przyszłości każdy uczestnik może dalej szlifować

– „Wikingowie”  – półkolonie żeglarsko – windsurfingowe nad Zegrzem to propozycja dla pasjonatów przygód na wodzie. Program realizujemy z najlepszą szkołą windurfingu nad naszym warszawskim oceanem , czyli nad Zegrzem. Oprócz szkolenia windsurfingowego, każdego dnia spróbujemy nowego wyzwania wodniackiego: łodzie, kajaki, sup’y, motorówka, Wake

– „Tenisowa Akademia” – Tydzień pełen zaawansowanych treningów tenisowych pod opieką wyspecjalizowanych trenerów tenisa, to idealny pomysł na spędzenie wakacji dla miłośników tego sportu. Początkujący zaczną stawiać pierwsze kroki i szybko dojadą do samodzielnego poziomu gry. Zaawansowani uczestnicy podszlifują technikę, tak by odczuć widoczne rezultaty. Na koniec profesjonalny Turniej Tenisa Ziemnego, tak by każdy odczuł radość turniejową.

– „Dance Week” – Program Dance by Egurrola to 5 dni w całości wypełnione tańcem, porządną dawką treningów uzupełniających i mnóstwem atrakcji, które dzieci zapamiętają na długo! Na każdym turnusie królują zajęcia taneczne z instruktorami najlepszej sieci szkół tańca w Polsce  – Egurrola Dance Studio. Każdego dnia uczestnicy łączą przyjemne z pożytecznym. Taniec to nie tylko wspaniała zabawa, ale także świetny sposób na aktywne spędzanie czasu. Podczas turnusu Dance by Egurrola dzieci wezmą udział w 2 sesjach tanecznych w profesjonalnym studiu tańca z lustrami i odpowiednim parkietem, ponad to odbędą się 3 sesje treningu tanecznego na terenie klubu. Uczestnicy zapoznają się również z historią tańca i stylami, tak by każdy pasjonat mógł zgłębić tajemnice współczesnej sztuki tanecznej.

-„Racing Week” – program racingowy dla ambitnych dzieci! Każdego dnia zawodnicy biorą udział w zróżnicowanych treningach dedykowanych poszczególnym zdolnościom: szybkość, zwinność, dynamika, koordynacja i bieganie. Odbędą się treningi uzupełniające tenisowe oraz rowerowe. Zawodnicy korzystają z klubowego parku siłowego oraz przygotowanych narzędzi typu: heksagon, skrzynia, ławeczka i inne. Celem programu jest wszechstronny rozwój motoryczny, poprawa wskaźników wydolnościowych i sprawnościowych, zgodnie z wytycznymi norweskiego systemu szkolenia młodych narciarzy ( i nie tylko ;).

Więcej szczegółów: https://sporteum.pl/polkolonie/

Jak sami państwo widzą, dla każdego coś dobrego, spędź aktywne wakacje w SPORTEUM i przeżyj niezapomnianą przygodę , poznaj nowych przyjaciół i baw się z nami!

39453554_2451801591511848_6146333934151008256_o

Leave A Reply

Call Now Button