ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Młodzieżowy Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2017

0

jastarniaMłodzieżowy Obóz Tenisowo-Windsurfingowy Jastarnia 2017

Tenis – Windsurfing – Kite – Sporty Wodne

linia zielona 9-16

TERMIN: I turnus: 8 lipca – 15 lipca 2017, II turnus: 15 lipca – 22 lipca 2017

MIEJSCE: Jastarnia na Półwyspie Helskim

ikonki jastarnia

Film z poprzednich edycji:

PLAN OBOZU

Camp Jastarnia to kultowy obóz nad morzem, na półwyspie Helskim w Jastarni dla dzieci starszych i młodzieży oraz letni obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej. Ośrodek znajduje się w nowej bazie Molo Surf Spot, dysponującej najlepszym sprzętem sportowym do wszystkich sportów wodnych, terenem nad samą Zatoką Pucką z własną plażą i pomostem, kortem tenisowym, boiskami do gry w piłkę, strefą bezpłatnego WiFi oraz bezpiecznym przejściem na drugą stronę półwyspu, na plażę od strony pełnego morza. Oprócz najbardziej pożądanych sportów wind-kite&tennis  będzie możliwość spróbowania najnowszego hitu – skimboardingu, czyli ślizgu na specjalnej desce bez statecznika po płytkiej, przybrzeżnej wodzie. Nie ma na całym półwyspie Helskim takiej sportowej aktywności, której zabrakłoby na naszym obozie. Do tego inne wakacyjne rozrywki: kąpiele w morzu, ogniska, dyskoteki, beach party. A wszystko to pod troskliwą opieką naszej lubianej i obdarzonej czujnym okiem kadry…

MIEJSCE

Półwysep Helski Jastarnia rewelacyjnie położony kurort oblewany z dwóch stron wodami Morza Bałtyckiego oraz zatoki Puckiej. Piękne plaże oraz doskonały spot wind&kite z płytką wodą ciągnąca się prawie kilometr w głąb zatoki.

osrodek

OŚRODEK

Camp i Spot wind&kite położony nad samą zatoką pucką. Zakwaterowanie w komfortowych przyczepach campingowych 4-5 osobowych na terenie wioski obozowej. Każda z naszych przyczep wyposażona jest w oświetlenie elektryczne, czajnik, grzejnik elektryczny, a także w przedsionek zapewniający dodatkową przestrzeń życiową dla każdej grupy obozowiczów. Wyżywienie 3 posiłki dziennie w stołówce na terenie campu.

Bez tytułu

ZAJĘCIA TENISOWE

Każdy uczestnik codziennie będzie uczestniczył w 2h zajęć tenisowych pod czujnym okiem kadry tenisowej Sporteum. Treningi odbywają się będą na korcie na terenie ośrodka. Tenisiści podzieleni są na grupy zgodnie z umiejętnościami. Na koniec turnusu turniej tenisowy z pucharami i nagrodami.

tenis

WINDSURFING & KITE

Każdy uczestnik będzie uczestniczył w minimum 16h szkolenia windsurfingowego lub kitesurfingowego na wodzie z instruktorem w grupach 5-7 osób podzielonych wg wieku lub stopnia zaawansowania. Dodatkowo każdy przejdzie szkolenie teoretyczne w zakresie przygotowania sprzętu, zasad bezpieczeństwa, oceny warunków wiatrowych, zasad prawa drogi i zachowania na wodzie. Zajęcia na wodzie zabezpieczone są z lądu obserwacją oraz z wody motorówką klubową. Woda na spocie jest płytka i podczas szkolenia podstawowego nie wypływamy głęboka wodę. Dla wszystkich naszych uczestników wypożyczenie pianki, trapezu oraz kamizelki asekuracyjnej w cenie obozu.

Bez tytułuu

SPECJALIZACJA MULTISPORT DLA SEKCJI SPORTOWYCH (NARCIARSTWO i TENIS)

Zajęcia oparte są o zestaw specjalistycznych ćwiczeń i zabaw ogólnorozwojowych związanych z tak zwanym „głębokim czuciem” oraz szybkością. Program treningów wykorzystuje ćwiczenia na slacklinie, trickboardach, piłkach i pół-piłkach szwajcarskich, pół płotkach i drabinkach. W treningach wykorzystujemy również trampoliny i naturalne ukształtowanie terenu naszego campu. Tutaj dzieci mają również najwięcej zajęć związanych z równowagą dynamiczną (narty wodne, weake, surf/soup).

SPORTY WODNE

Dla wszystkich specjalizacji dodatkowo codziennie pływamy na motorówkach, jachtach żaglowych, nartach wodnych, kółku wodnym, weake’u, wieczorami ścigamy się w obsadach wioślarskich i pływamy na wyspę w poszukiwaniu skarbu. W przypadku deszczu prowadzone będą zajęcia teoretyczne w basie surfingowej.

Bez tytułuuu

CAMP ADVENTURE

Ogniska, podchody, wycieczki, poławianie ryb sieciami w Stacji Badawczej na Hel’u, zajęcia skimboardingu, deski typu SUP – Stand Up Padding, pływanie na katamaranie, przejażdżki motorówką połączone z zabawkami wodnymi (koło/banan), trampolina i rollboard…

uu

adv

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu za osobę1550 PLN
dojazd PKP Warszawa – Jastarniaokoło 150 PLN
dopłata do kursu KITE150 PLN
zniżkidla rodzeństwa zniżka 50 PLN, zniżka 50 zł za drugi turnus

W cenie: zakwaterowanie i wyżywienie w przyczepach na Molo Surf Camp, szkolenie i opieka trenerów klubu, kurs Windsurfingowy 1,5h dziennie, kurs tenisowy, narty wodne, weake, kółko, basket, gry zespołowe i wszystkie inne zajęcia na Campie, ubezpieczenie.

DOJAZD

rodzaj dojazdupociąg lub dojazd własny

 

Comments are closed.

Call Now Button