ENG                          

Narty na zdrowie – Passo Del Tonale

0

TERMINY: 04 grudnia – 11 grudnia 2021
MIEJSCE:
 Passo Tonale Włochy
HOTEL:  Apartamenty Serodine – Tonale

Specyfika Wyjazdu

• obóz przeznaczony dla dzieci po transplanacji nerki oraz dzieci z arytmią serca,
• szkolenie narciarskie dla dzieci,
• zawody narciarskie z medalami i pucharami,
• po porannych treningach codziennie lekcje 2-3 h z pomocą trenerów.

Region

Passo Tonale to renomowana stacja i wioska narciarska położona na przełęczy i otoczona trasami narciarskimi. Do naszej dyspozycji mamy ponad 100 km tras położonych od 1120 m w Ponte di Legno poprzez Tonale 1884 m aż do 3100 m na  Lodowcu Presena. Na większości stoków są specjalnie wygrodzone start line’y treningowe o różnej długości i kontach nachylenia. W Tonale trenują najlepsze kluby z Trentino i Lombardii. Dla najmłodszych pasjonatów narciarstwa dostępne są wyciągi taśmowe i ogródek narciarski z licznymi zabawkami. W miasteczku panuje świetna, sportowa atmosfera, wybór barów, restauracji i pizzeri, liczne sklepy sportowe, spożywcze i z lokalnym rękodziełem, kilka pubów a nawet dwie dyskoteki. Co więcej w ramach dodatkowych atrakcji narciarze mogą wybrać: lodowisko, jazdę na skuterach śnieżnych i kilka basenów ogólnodostępnych (ale po co, skoro w hotelu mamy Aqua Park?).

Mapka – Tonale

Apartamenty Serodine

Rezydencja fantastycznie położona na południowym stoku bezpośrednio przy kolejce linowej, przy trasach zjazdowych Serodine i Cadì oraz ok. 300 m od nowych wyciągów Tonale/Ghiacciaio Presena i Tonale/Pontedilegno. Rezydencja oferuje 12 apartamentów, parking (garaż przy rezydencji Top za opłatą), skibox i ogrzewaną przechowalnię nart. W budynku znajduje się bar z restauracją i szkoła narciarska, a obok punkt sprzedaży karnetów narciarskich.

Apartamenty są przestronne i dobrze wyposażone. Składają się z pokoju dziennego z rozkładanym łóżkiem, wraz z aneksem kuchennym. W każdym apartamencie dostępna jest prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. W pokoju dostępny sejf i TV.

Rezerwacje

W recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 100 EUR za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu, przelewem przeliczone na złotówki po średnim kursie NBP EUR/PLN z danego dnia na konto Klubu Narciarskiego Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222 lub przelewem na rachunek walutowy klubu w EUR: PL04 1140 2004 0000 3412 0589 6917 SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 30 dni przed wyjazdem.

Koszty

Dzieci z programu Narty na Zdrowie545 € 
Dorośli bez skipasu195 € 
Dojazd autokarem przy 25 osobach w autokarze160 € 
Samolot + transfer sprawdzamy ceny grupowe

W cenie: 7 noclegów, 7 śniadań, obiadów oraz kolacji robionych przez instruktorów i rodziców, skipass na 6 dni, szkolenie dla dzieci 4,5h dziennie, zawody narciarskie, ubezpieczenie NW/KL PZU Wojażer, ubezpieczenie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, ubezpieczenie Turystycznego Fundusz Pomocowego, opieka pilota. Cena nie zawiera: dojazdu autokarem, szkolenia narciarskiego dla dorosłych, skipassu dla dorosłych, oraz innych świadczeń nie ujętych w powyższych kosztach.

Comments are closed.

Call Now Button