ENG                          
facebook
twitter
youtube
instagram
vimeo
flickr

Obóz Narciarskiej Sekcji Sportowej | Jastarnia

0


TERMIN: 25 czerwca – 6 lipca 2022
MIEJSCE: 
Jastarnia na Półwyspie Helskim

ikonki jastarnia

MIEJSCE

Jastarnia to nowoczesny letni kurort położony w środkowej części Mierzei Helskiej, doskonałe miejsce do wszelkich wodnych i wakacyjnych aktywności! Jastarnia ze swą środkową lokalizacją w centrum półwyspu, stanowi fajną bazę wypadową do eksploracji ciekawej okolicy. Półwysep Helski stanowi unikalny mikroregion nadmorski, każdego dnia niezliczona ilość zakamarków, ścieżek, dróżek i wydm czeka na eksplorację.

OŚRODEK

Ośrodek położony nad brzegiem Zatoki Puckiej to esencja wakacyjnej zabawy, sportu i surferskich klimatów! Na spocie króluje pasja do sportów wodnych, kreatywnych pomysłów i znakomitej zabawy, infrastruktura, zaprojektowana jest dla zapewnienia najwyższego komfortu wypoczynku i szerokiego wyboru aktywności sportowo-rekreacyjnych. Otwarty w 2015 roku Camping Molo Surf SPOT Jastarnia to kontynuacja projektu bazy sportowo-rekreacyjnej MOLO SURF, działającej na Półwyspie Helskim od 2011 roku. Przepięknie położony Molo Surf to camp zlokalizowany bezpośrednio na plażach Jastarni z nowoczesnym zapleczem sanitarnym i bogatą infrastrukturą sportową, uzupełnioną o restaurację, CHiLLiBar, stylowy plac zabaw, freestyle’owe huśtawki oraz boiska sportowe a nawet sklepik spożywczy. Centrum wind & kite Molo Surf to przede wszystkim doskonały poziom szkolenia windsurfingu, kitesurfingu i wake’a, szkolenia na katamaranach i optymistkach. Do dyspozycji obozu również wszelkie sprzęty wodniackie takie jak miedzy innymi kajaki, pontony, sup’y i pianki. Zakwaterowanie w nowych domkach typu przyczepy, 4-5 osobowych. Nowoczesne sanitariaty 30 m od obozowiska.

ZAKWATEROWANIE

Dzieci mieszkają w nowych, czystych domkach kontenerowych urządzonych mebelkami z IKEA. Domki kontenerowe są skromnie urządzone, aczkolwiek są łatwe w utrzymaniu porządku, mają nowoczesny wystrój i spisują się dużo lepiej niż przyczepy campingowe. Wszystkie domki ustawione są bezpośrednio obok siebie w formie kolorowego obozowiska. W ramach obozowiska mamy na wyłączność do wykorzystania dla naszego obozu przestrzenne zadaszone patio z pufami i leżakami, 4 łazienki (łącznie 10 prysznicy i WC) oraz klubowy sprzęt sportowy. Obozowisko, w którym zakwaterowani są uczestnicy jest wydzielone, bezpieczne i przeznaczone tylko dla uczestników obozu SPORTEUM.

PLAN OBOZU

Na obóz przygotowania narciarskiego przed sezonem w 2021 roku zapraszamy do Jastarni, gdzie naszą bazą jest Molo Surf z szerokim wyborem aktywności. Infrastruktura camp’u jest świetna, nowoczesna i służy nam podczas całego obozu.

Na obozie łączymy treningi dedykowane zawodnikom sekcji narciarskiej, z wodniackimi i sportowymi. Jest motorówka, ponton, sup, wake i kajaki. Codziennie po południu aktywnie spędzamy czas na plaży: plażowanie na sportowo – dwa ognie, bieganie, piłka siatkowa oraz inne rekreacyjne gry i zabawy sportowe… A wieczorami aloha party, disco i ognisko!

TRENING PRZYGOTOWAWCZY DLA ZAWODNIKÓW

Specjalnie dla naszych narciarzy przygotowaliśmy zaawansowany program koordynacyjno-rozwojowy, wzmacniający cały organizm. Treningi skupią się na koordynacji, szybkości, dynamiki oraz ogólnym przygotowaniu motorycznym młodych sportowców. Specjalnie opracowany cykl treningowy przygotowany jest przez wykwalifikowaną kadrę. Poza treningami zawodnicy będą pogłębiać swoją wiedzę przeciw kontuzyjną. Znajdziemy odpowiedzi na pytania: jak poprawnie wykonywać ćwiczenia? jak uniknąć kontuzji? Jak zapobiegać mikrourazom? W skrócie  „abc” profilaktyki przeciw kontuzyjnej.

GRUPA JUNIOR MŁODSZY i JUNIOR U16 & U18

Specjalnie dla naszych juniorów zostanie powołana grupa treningowa U16 & U18. Grupą będzie się opiekował trener Mateusz „Kwiatek”. Grupa juniorska będzie miała odpowiednio skomponowany program odpowiadający jej potrzebom treningowym oraz będzie miała więcej „luzu” odpowiednio do wieku uczestników.

SPORTY WODNE – WODNE SZALEŃSTWO

Każdy uczestnik uczestniczy w minimum 4,5 h szkolenia windsurfingowym na wodzie z instruktorem w grupach 5-7 osób podzielonych wg wieku lub stopnia zaawansowania. Dodatkowo każdy przejdzie szkolenie teoretyczne w zakresie przygotowania sprzętu, zasad bezpieczeństwa, oceny warunków wiatrowych, zasad prawa drogi i zachowania na wodzie. Zajęcia na wodzie zabezpieczone są z lądu obserwacją oraz z wody motorówką klubową. Woda na spocie jest płytka i podczas szkolenia podstawowego nie wypływamy głęboka wodę. Dla wszystkich naszych uczestników wypożyczenie pianki, trapezu oraz kamizelki asekuracyjnej w cenie obozu. Dodatkowo codziennie pływamy na motorówkach, nartach wodnych, kółku wodnym, weake’u. W przypadku deszczu prowadzone są zajęcia teoretyczne w basie surfingowej.

REZERWACJE

w recepcji klubu, na email rezerwacje@sporteum.pl lub pod telefonem 796 998 234, rezerwacja powinna zostać potwierdzona wpłatą zaliczki w wysokości równowartości 500 PLN za osobę. Płatności można dokonać w recepcji klubu lub przelewem na konto Sporteum: 65 1140 2004 0000 3302 3941 5222. Pozostała część kosztu wyjazdu powinna zostać wpłacona minimum 40 dni przed wyjazdem.

CENA

cena obozu za osobę2.680 PLN
dojazd PKP Warszawa – Jastarnia210 PLN
kurs KITE 6 godzin szkolenia450 PLN
kurs WIND 4,5 godziny szkoeknia210 PLN
ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu
5 % ceny pakietu


Cena zawiera:
zakwaterowanie w domkach 4-5 osobowych w obozowisku, ze wspólnym zadaszeniem w formie patio i świetlicą, 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, porządny podwieczorek i kolacja; w tym obiad w dniu przyjazdu oraz obiad w dniu wyjazdu), 11 sesji x 1,5 h treningu uwzględniającą profilaktykę przeciw-kontuzyjną, 8 sesji x 1,5 h zabaw wodnych na płytkich wodach zatoki oraz nart wodnych i zajęcia na wake’u. codziennie po 15.00 plażowanie na sportowo – czyli siatkówka plażowa, dwa ognie i bieganie po plaży, integracyjne wieczory na piaszczystym brzegu zatoki: aloha party, grill, puszczanie lampionów, ognisko, disco oraz wieczorne manewry po Jastarni, wyprawa na bunkry poniemieckie.
Cena nie zawiera: dojazdu oraz innych świadczeń nie ujętych w cenniku. Dojazd planujemy pociągiem bezpośrednim relacji Warszawa – Jastarnia, zgodnie z rozkładem i cennikiem PKP.
DOJAZD

rodzaj dojazdupociąg lub dojazd własny


Zachęcamy, zajrzyj do naszych kultowych relacji obozowych na FB. Zobaczysz, poczujesz, pojedziesz!

 

Jastarnia – zdjęcia z obozów 2019          Jastarnia – zdjęcia z obozów 2021

Comments are closed.

Call Now Button