ENG                          

kkp

Klub kulturalnego podróżnika

W każdym z nas drzemie potrzeba odkrywania. W wyniku tej nieustającej siły, chęci poznawania i odkrywania, jesienią 2010 w Sporteum powstał KLUB KULTURALNEGO PODRÓŻNIKA. Rozpoczęliśmy cykl spotkań otwartych dla wszystkich ciekawych świata na których chętni pokazują slajdy ze swoich małych i dużych podróży i opowiadają o swoich wrażeniach.

klubKlub Kulturalnego Podróżnika ma na celu wymianę doświadczeń ludzi, dla których podróże to smakowanie, doświadczanie i zapamiętywanie naturalnych aspektów krajów i miejsc, do których przybywają. Kultura to przecież nie tylko muzea, podróże to nie tylko zdobywanie Kilimandżaro! Klub ma na celu zrzeszenie ludzi, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o świecie oraz tych, którzy chcą się dzielić swym doświadczeniem w poznawaniu nowych zakątków w Polsce, Europie, świecie… Podczas spotkań chcemy dowiedzieć się o subiektywnych odczuciach podróżników, pragniemy poznać ich własne postrzeganie danego miejsca, zrozumieć, co w danej krainie zauroczyło wędrowca, obejrzeć slajdy i posłuchać muzyki.

klub3Informacje o tym, kiedy odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Kulturalnego Podróżnika można znaleźć w Naszej Choszczówce oraz w kalendarzu wydarzeń klubu Sporteum.

Linki do relacji oraz zdjęć prelegentów:

ANTARKTYDA STACJA im. ARCTOWSKIEGO
WIETNAM
EVEREST BASE CAMP
STANY ZJEDNOCZONE
KILIMANJARO
AFRYKA DZIKA
WENEZUELA
W DRODZE PO KORONĘ ZIEMI
CABO VERDE SAILING
DEREAMLINER
EKWADOR

 

Call Now Button